فروشگاه اینترنتی تهران اینتکس یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران می باشد که محصولات بسیار زیادی چون محصولات بادی ، محصولات مسافرتی و سفری ، تجهیزات کوهنوردی و ... در آن به فروش می رسد ، این فروشگاه یعنی فروشگاه تهران اینتکس بیش از یک دهه است که در این زمینه فعالیت می کند و اولین و در حال حاضر بزرگ ترین فروشگاهی است که در زمینه فروش محصولات بادی و کمپینگ به فعالیت های خود ادامه می دهد ، از مهم ترین ویژگی های این فروشگاه می توان به بالا بودن تمامی محصولات موجود در آن اشاره کرد ، تمامی محصولات موجود در این شرکت اعم از محصولات بادی و غیر بادی و محصولات سفری و تفریحی از بهترین برند ها هستند و تولیدات آن ها توسط برترین شرکت های تولیدی ساخته شده اند ، به عنوان مثال بیشتر محصولات بادی موجود در فروشگاه اینترنتی اینتکس از برند های بزرگی چون ، اینتکس ، بست وی ، کلمن و ... هستند که با کمی اطلاعات و تحقیق می توانید به بزرگی این برند های معتبر خارجی پی ببرید ، همچنین محصولات سفری موجود در فروشگاه اینتکس مانند چادر های مسافرتی نیز ساخته شده توسط برند های بزرگی چون اف آی تی ، هاسکی ، فرینو ، کلمن ، کلمبوس و ... هستند که می توانند نشان از کیفیت بالای محصولات باشند . ( در مطالب پایانی این مقاله توضیحات بیشتری از محصولات به فروش رسیده توسط فروشگاه اینترنتی اینتکس اشاره خواهیم کرد ) .

فروشگاه اینتکس با سال ها فعالیت خود و با ارائه خدمات عالی توانست در میان مردم عزیز و قدردان ایران به محبوبیت بالایی برسد ، که به دنبال این محبوبیت اغلب محصولات این شرکت نیز به فروش بالایی دست یافت ، فروشگاه اینتکس نیز در ادامه این محبوبیت ها و حضور پر رنگ مشتریان خارج از پایتخت مجاب شد تا برای راحت تر شدن امر خرید مشتری ها اقدام به ایجاد نمایندگی های اینتکس در سراسر ایران کند ، به همین دلیل فروشگاه اینتکس با قرار دادن شرایط هایی در جهت همکاری ، توانست نمایندگی هایی را ابتدا در شهر ها و استان های همجوار و سپس در شهر های بزرگ ایجاد کند ، اما در ادامه افتتاح نمایندگی های خود در شهر ها و استان های بزرگ ، قدرت ایجاد نمایندگی های دیگر در نقاط دور دست را نیز پیدا کرد ، در همین راستا می توان به نمایندگی جدید و بزرگ اینتکس در قشم اشاره کرد ، قشم یکی از جزایر بسیار زیبا و بزرگ ایران است که گردشگران بسیار زیادی را به سمت خود کشانده است ، همچنین جمعیت ساکن در این جزیره جنوبی بسیار بزرگ بیشتر از هر جزیره دیگری در ایران است و سفارش های انجام شده در آن جا نیز بسیار زیاد است ، به همین دلیل فروشگاه اینتکس با ایجاد نمایندگی در جزیره قشم توانست هموطنان ساکن در جزیره قشم را از خدمات فروشگاه اینتکس برخوردار کند .

جزیره قشم شهرستانی در قالب جزیره است که زیر نظر استان هرمزگان می باشد و در چند دهه اخیر نیز جزیره قشم به یکی از توریستی ترین جزایر ایران تبدیل شده است که گردشگران زیاد ایرانی و خارجی را به سمت خود کشانده است ، همانطور که در بالا گفته شد سفارش های زیادی از قشم ثبت شده است و مشتریان زیادی از فروشگاه تهران اینتکس در قشم وجود دارد ، جمعیت ساکن در جزیره قشم به بیش از 150 هزار نفر می رسد که پر جمعیت ترین شهر آن شهر قشم می باشد که ساکنین آن بیش از 40 هزار نفر می باشند ، اما این نمایندگی فعال در قشم تنها مختص شهر قشم نمی باشد و چه بسا کل شهر های جزیره قشم را در بر میگیرد ، از آن جا که سوالات زیادی در این رابطه در تماس های تلفنی مطرح شده است لازم است که شهر های دیگری که می توانند از خدمات نمایندگی اینتکس در قشم برخودار باشند را نام ببریم ، علاوه بر شهر قشم شهر های دیگر جزیره قشم مانند : طولا ، درگهان ، حمیری ، کووه ای ، هلر ، گیاهدان ، رمچاه ، جی جیان ، باغ بالا ، کابلی ، دفاری ، برکه خلف ، ریگو ، رمکان ، توریان ، جیجیان ، کوشه ، زینبی ، پی پشت ، بندر لافت ، سوزا ، مسن ، دیرستان ، شیب دراز ، تنبان ، شهرک جدید گورزین ، دهخدا ، هفت رنگو ، طلب ، ملکی ، دوربنی ، سلخ ، گوران ، چاهو شرقی ، بندر دولاب ، کنار سیاه ، درکو ، مرادی ، کانی ، دستکو ، باسعیدو  و ... نیز می توانند از خدمات نمایندگی اینتکس در قشم برخوردار باشند .

اما وجود این نمایندگی اینتکس در قشم چه مزایایی را برای ساکنین این جزیره زیبا به همراه دارد ؟ سوالی که ممکن است در ذهن افرادی پیش بیاید ، چرا که مشتریان می توانند خرید های خود را به صورت اینترنتی سفارش دهند و نیازی به وجود این نمایندگی نیز نخواهد بود ، اما بایستی بدانید که وجود این نمایندگی اینتکس در قشم باعث شده است تا زمان ارسال محصولات به صورت چشم گیری کاهش پیدا کند ، علت کاهش زمان تحویل محصول نیز کاملا آشکار است چرا که دیگر مسافت طولانی فروشگاه مرکزی واقع در تهران که محصول در آن قرار دارد به سمت قشم ارسال نمی شود و چه بسا محصول از خود نمایندگی اینتکس در قشم به تمام نقاط جزیره ارسال می شود . حدودا فاصله میان دفتر مرکزی با جزیره قشم 1400 کیلومتر است و می تواند چندین طول بکشد تا محصول شما به داستتان برسد و همچنین اگر وسیله شما توسط شرکت های باربری هوایی نیز انجام گیرد ممکن است هزینه های بیشتری را به همراه داشته باشد ، پس میبینیم که وجود این نمایندگی اینتکس در قشم مزیت های بسیار خوبی دارد . البته این تنها مزیت نمایندگی اینتکس در قشم نیست و چه بسا شما می توانید برای خرید حضوری نیز به این نمایندگی مراجعه کنید .

در رابطه با امکان خرید حضوری محصولات فروشگاه اینترنتی اینتکس از نمایندگی اینتکس در قشم پیشنهاد می کنیم که قبل از مراجعه به نمایندگی ، با شماره تلفن های ثابت فروشگاه اینتکس که در وبسایت قرار گرفته است تماس حاصل فرمایید و از موجود بودن محصول در نمایندگی مطلع شوید . نمایندگی اینتکس در قشم همچنین تمامی خدمات پس از فروش محصولات شما را نیز انجام می دهد ، اما قبل از بررسی این خدمات قصد داریم محصولاتی که توسط نمایندگی اینتکس در قشم به فروش می رسد را به شما عزیزان معرفی کنیم . از جمله مهم ترین و اصلی ترین محصولات به فروش رسیده توسط فروشگاه اینتکس و نمایندگی های آن در شهر های دیگر و جزیره قشم می توان به انواع محصولات بادی اشاره کرد ، این محصولات بادی در قشم شامل انواع استخر بادی ، تخت خواب بادی ، تشک بادی طبی ، مبل بادی ، کاناپه بادی ، قایق بادی ، قلعه ها و خانه های بادی کودک ، تشک های بادی روی آب و ... اشاره کرد . همچنین انواع محصولات شنی مانند مبل های شنی ، بین بگ ها و هپی چیر های با کیفیت و زیبا نیز به فروش می رسد که برای نشستن از آن ها استفاده می شود . 

 

لازم به ذکر است که انواع محصولات دیگری چون وسایل و ابزار های کوهنوردی و تجهیزات سفری مانند چادر مسافرتی نیز به فروش می رسد ، شما می توانید انواع چادر های مسافرتی خانوادگی را در ابعاد مختلف خریداری کنید ، همچنین می توانید بهترین چادر های کوهنوردی را در این مجموعه مشاهده و خریداری کنید . انواع کیسه های خواب ، کوله پشتی ، چراغ قوه ، قمقمه و ... نیز در این نمایندگی به فروش میرسد . از جمله بزرگ ترین و پر طرفدار ترین محصولات فروشگاه اینتکس یعنی استخر پیش ساخته نیز در انواع مختلف در نمایندگی اینتکس در قشم به فروش می رسد که شما عزیزان می توانید با توجه به نیاز خود استخر پیش ساخته مد نظرتان را در هر ابعادی خریداری کنید . از جمله خدماتی که در رابطه با این محصولات نام برده می توان بیان کرد ، خدمات پس از فروش محصولات بادی مانند تعمیرات آن ها در اثر پارگی و ... از طریق نمایندگی اشاره کرد ، همچنین نمایندگی اینتکس در قشم می تواند روند ارسال ، نصب و راه اندازی استخر های پیش ساخته را نیز برای شما انجام دهد ، استخر های پیش ساخته از جمله محصولاتی هستند که نیازمند خدمات پس از فروش می باشند چرا که ارسال آن ها به دلیل ابعاد بزرگش نیازمند وسیله باری است ، همچنین این محصولات نیازمند راه اندازی هستند که نصاب های نمایندگی اینتکس در قشم می تواند عهده دار آن باشد .

 

پس میبینیم که وجود نمایندگی اینتکس در هر شهری می تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد . لازم است تا به شما عزیزان بگوییم که تمامی قوانین حاکم بر نمایندگی های انتکس بر منبی قوانین فروشگاه اینترنتی اینتکس می باشد و قیمت محصولات به فروش رسیده توسط نمایندگی ها به مانند فروشگاه مرکزی است . پس شما می توانید با خیال راحت این محصولات را با قیمت ارزان خریداری کنید .