فروشگاه اینترنتی اینتکس یکی از بزرگ ترین فروشگاه های اینترنتی فعال در ایران است که سال های بسیار زیادی را در این زمینه فعالیت می کند ، این فروشگاه بیشتر محصولات بادی تولید شده توسط شرکت های معتبر و بزرگ سراسر دنیا را در داخل کشور به فروش می رساند . فروشگاه تهران اینتکس اولین فروشگاه اینترنتی در ایران می باشد که در زمینه فروش محصولات بادی فعالیت خود را آغاز کرده , تا به امروز نیز به این فعالیت خود ادامه داده است ، به همین دلیل سابقه کاری بسیار بالایی را در این صنف داشته و می تواند بزرگترین مرجع و مرکز خرید محصولات بادی و دیگر محصولات سفری ( که در ادامه به این محصولات نیز خواهیم پرداخت ) برای شما در داخل کشور عزیزمان باشد . دفتر اصلی و فروشگاه مرکزی این فروشگاه واقع در شهر تهران است و ساکنین شهر تهران و دیگر شهرستان های استان می تواند در صورت لزوم حتی به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنند و پس از آن برای خرید محصولات بادی خود و دیگر محصولات سفری و کمپینگ نیز اقدام نمایند . آدرس فروشگاه مرکزی و دفتر اصلی فروشگاه تهران اینتکس در داخل وبسایت رسمی این شرکت قرار گرفته است که می توانید از آن طریق به راحتی در فروشگاه حضور یافته و اقدام به خرید حضوری کنید .


خرید حضوری مزیت های بسیار زیادی را به همراه دارد که بسیاری از خریداران و مشتریان دوست دارند به صورت حضوری خرید این محصولات را انجام دهند ، از جمله مزایای خرید های حضوری از فروشگاه اینتکس می توان به برخورداری مشتریان عزیز از تخفیفات ویژه اشاره کرد ، به عنوان مثال قیمت محصولات بادی که وبسایت قرار گرفته است به صورت مقطوع است و شما ملزم هستید تا محصول را با همان قیمت ثبت و سفارش کنید اما در با مراجعه حضوری شما می توانید به صورت مستقیم با فروشندگان فروشگاه اینتکس صحبت کرده و خرید های خود را با تخفیف های بیشتری نیز انجام دهید . اما همانطور که گفته شد ساکنین شهر تهران و دیگر شهرستان های استان تهران می توانند از این خدمات حضوری بهره مند شوند ، لذا ساکنین دیگر استان های دور دست در سراسر کشور به دلیل فاصله زیاد آن ها با پایتخت ، دیگر برایشان معقول نیست که فواصل طولانی را برای خرید حضوری طی کنند و به تهران بیایند ، به همین دلیل نیز فروشگاه اینتکس سعی کرد تا با ایجاد نمایندگی های جدیدی در شهر های بزرگ کشور امکان خرید حضوری را در دیگر استان های بزرگ و یا دور از پایتخت را نیز میسر کند .

 

در همین راستا فروشگاه تهران اینتکس سعی کرد تا نمایندگی های بسیار زیادی را در سراسر ایران ایجاد کند ، به همین دلیل شما می توانید نمایندگی های اینتکس را در شهر هایی چون کرج ، اصفهان ، مازندران و ... مشاهده کنید . از دیگر نمایندگی هایی که فروشگاه اینتکس سعی در ایجاد آن دارد می توان به نمایندگی اینتکس در شیراز اشاره کرد ، اما با این حال سوالات زیادی در رابطه با این نمایندگی مطرح می شود که نمایندگی محصولات intex در شیراز کجاست ؟ لازم به ذکر است که در این قسمت توضیحاتی را در رابطه با این سوال ارائه دهیم . آدرس نمایندگی اینتکس در شیراز در حال حاضر در حال پذیرش هست و تا کنون هیچ فروشگاهی یا شخصی برای دریافت نمایندگی محصولات intex در شیراز و اخذ آن به این مجموعه مراجعه نکرده است در صورت درخواست واجدین شرایط و تمایل به دریافت نمایندگی در شیراز میتوانید با تلفن های شرکت تهران اینتکس تماس حاصل نموده و جهت طی کردن مراحل دریافت نمایندگی اقدام فرمایید .

اما با وجود نمایندگی اینتکس در شیراز نه تنها ساکنین شهر شیراز می توانند از خرید حضوری برخوردار شوند بلکه می توانند خدمات بسیار بهتری را نیز توسط این نمایندگی دریافت نمایند . به عنوان مثال در صورت راه اندازی و شروع به کار این نمایندگی ، محصولات خریداری شده به صورت اینترنتی و یا تلفنی از فروشگاه اینتکس را می توانید در زمانی کمتر از حالت سابق تحویل بگیرید ، در حال حاظر خرید های اینترنتی و یا تلفنی که از استان فارس ثبت می شود ممکن است تا 72 ساعت و در برخی مواقع از آن نیز بیشتر طول بکشد که محصول به دست مشتری برسد ، اما با وجود نمایندگی محصولات intex در شیراز مدت زمان این ارسال ممکن است بیشتر از نصف آن زمان نیز کاهش یابد ، یعنی در 24 ساعت آینده می توانید محصول خریداری شده خود را درب منزل تویل بگیرید . پس اگر شخصی قادر است تا فروشگاهی را با عنوان نمایندگی اینتکس در شهر شیراز راه اندازی کند می تواند با شماره تلفن های موجود در وبسایت فروشگاه اینتکس تماس حاصل فرماید و با مدیریت فروشگاه صحبت کند . لازم به ذکر است که تمامی شرایط و قوانین نمایندگی های اینتکس در شیراز و در شهر های دیگر بایستی زیر نظر و مطابق با قوانین فروشگاه اینترنتی اینتکس باشد ، یکی از این شرایط مطابق بودن قیمت های نمایندگی ها با فروشگاه مرکزی است .

و اما سوالات مشابه زیادی در پیام های ارسال شده و در تماس های برقرار شده مطرح شده است که آیا وجود این نمایندگی در شیراز تنها مختص شهر شیراز می باشد و یا تمامی شهرستان های استان فارس را در بر میگیرد ، لازم به ذکر است که در این راستا توضیحاتی را ارائه کنیم ، وجود این نمانیدگی در شهر شیراز به مانند وجود فروشگاه مرکزی اینتکس در شهر تهران است ، همانطور که فروشگاه تهران اینتکس تمامی استان تهران و شهرستان های اطراف شهر تهران را در بر میگیرد ، نمایندگی اینتکس در شهر شیراز نیز مختص کل استان فارس می باشد و صرفا این نمایندگی به دلیل مرکزیت شهر شیراز در آن جا قصد دارد تا فعالیت خود را آغاز کند . پس با وجود این نمایندگی اینتکس در شیراز ساکنین شهر ها وشهرستان های دیگری چون : شیراز ، مرودشت ، کازرون ، جهرم ، لارستان ( لار ) ، فسا ، داراب ، فیروز آباد ، ممسنی ( نور آباد ) ، نی ریز ، آباده ، اقلید ، لامرد ، سپیدان ، کوار ، زرین دشت ( حاجی آباد ) ، قیر و کارزین ، استهبان ، مهر ، خرامه ، گراش ، خرم یید ( صفا شهر ) ، بوانات ، فراشبند ، رستم ( مصیری ) ، ارسنجان ، خنج ، سروستان ، پاسارگاد ( سعادت شهر ) و ... نیز می توانند از خدمات و مزایای این نمایندگی در شیراز بهره مند شوند .

همانطور که گفته شد محصولاتی که توسط فروشگاه اینتکس و نمایندگی های اینتکس در شهر های مختلف به فروش می رسد انواع محصولات بادی چون : استخر بادی ، مبل بادی ، کاناپه بادی ، تخت خواب بادی ، تشک بادی ، تشک بادی داخل ماشین ، قایق بادی ، قلعه های بادی کودک و ... به فروش می رسد ، همچنین از محصولات غیر بادی نیز می توان به فروش مبل شنی ، بین بگ ها ، مبل های راحتی پارچه ای ، استخر های پیش ساخته ، انواع اقلام و تجهیزات استخر های پیش ساخته مانند پمپ های تصفیه آب  و ... اشاره کرد . در میان این محصولات ، محصولات دیگر مسافرتی و کمپینگ نیز به فروش می رسد که فروش بالایی را نیز در سال های اخیر داشتند ، از جمله این محصولات می توان به انواع چادر های مسافرتی معمولی ( خانوادگی ) ، چادر های مسافرتی حرفه ای ( کوهنوردی ) ، تجهیزات و لوازم کوهنوردی مانند : عصای کوهنوردی ، کفش ، قمقمه ، کوله پشتی ، کیسه خواب ؛ چراغ قوه و ... اشاره کرد . شما می توانید انواع این محصولات نام برده را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت فقط و فقط از فروشگاه اینتکس و نمایندگی های آن در سراسر کشور خریداری کنید .