نمایندگی چادر مسافرتی کلمن : بدون شک محصولات شرکت کلمن یکی از بهترین و با کیفیت ترین ها در دسته محصولات مسافرتی هستند که تا کنون توانسته اند نظر بسیاری از افراد را به سوی خود جلب کنند. بخش عمده محصولات این شرکت را چادر های مسافرتی تشکیل می دهند اما محصولات دیگری همچون چراغ های مسافرتی، کیسه خواب، کباب پز های مسافرتی و یا حتی برخی از کالا های بادی نیز در سبد عرضه شده توسط این شرکت یافت می شود که با توجه به دقت بالایی که در تولیدات این شرکت وجود دارد همه مشتریان با علاقه به استقبال آنها می روند و در صورتی که محصول مورد نیازشان توسط کلمن تولید شده باشد بدون شک محصول کلمن را انتخاب خواهند کرد. در ادامه قصد داریم تا توضیحاتی را در مورد نمایندگی چادر مسافرتی کلمن در ایران به شما عزیزان ارائه کنیم. با ما همراه باشید. 

چادر های مسافرتی که توسط کلمن تولید می شوند به دو دسته کلی عصایی و اتوماتیک تقسیم می شوند که مدل عصایی خود دو نوع ساده و حرفه ای را دارد. مدل های ساده می توانند برای کمپ های معمولی در جنگل و یا مسافرت های عالی  خوب باشند و در برخی مدل ها که هم حرفه ای و هم ساده هستند به دلیل ارگونومی بسیار خوبی که دارند و ساختار مناسب آنها در صورت وزش باد شدید آن را به بالا هدایت کرده و از تکان خوردن چادر تا حد زیادی جلوگیری می کند چرا که ساختار چادر ها به صورت گرد و بیضی شکل می باشد. 

اما چادر های مسافرتی امریکایی کلمن عصایی حرفه ای که توسط کلمن تولید می شود دارای اتاق های متعدد و حتی پارکینگ برای قرار دادن ماشین و جلوگیری از خیس شدن اتومبیل در روز های بارانی و جلوگیری از تابش مستقیم خورشید در روزهای آفتابی می باشد این چادر ها برای نصب به حدود 30 دقیقه زمان نیاز دارند و پس از راه اندازی تجربه وصف نشدنی را برایتان به همراه خواهد داشت. و مانند یک خانه کامل قسمت های مختلف برای قرار دادن وسایل شما و یا مجزا کردن افراد در اتاق های مختلف عمل خواهد کرد. چادر های عصایی حرفه ای در این رده به صورت کامل ضد آب هستند و در برخی مدل ها پوشش دوم نیز برای باران های شدید موسمی دارند که البته در بسیار موارد در کشور ایران مورد نیاز نیست.

نمایندگی چادر مسافرتی کلمن اتوماتیک ، چادر های اتوماتیک به چادر هایی گفته می شود که با حالت چتری در مدت زمان بسیار کوتاهی راه اندازی شده و آماده استفاده می شود. مزیت اصلی این چادر در مقایسه با چادر های فنری (در نصب) سادگی و امکان انجام آن توسط یک نفر هم برای راه اندازی و هم برای جمع کردن آن است به علاوه در بسته بندی نیز بسیار کوچک تر از سایر چادر های با نصب آسان است و تنها چادر های مسافرتی عصایی بسته بندی کوچکی دارند که آنها نیز به زمان زیادی برای راه اندازی نیاز دارند. در حالت کلی چادر های مسافرتی اتوماتیک تولید شده توسط کلمن بهترین گزینه برای استفاده خانوادگی می باشد که البته نمومه های مشابه آن توسط شرکت کیت تولید شده و کیفیت فوق العاده بالایی در مقایسه با قیمت یک چهارمی چادر مسافرتی کلمن دارد. 

نمایندگی چادر مسافرتی کلمن در بسیار از کشور هایی که شرکت کلمن به صورت رسمی اجناس خود را به آنها ارسال می کند وجود دارد اما در صورتی که به سایت کلمن نیز مراجعه کنید خواهید دید دسترسی آن با آی پی ایران مسدود شده است و این مورد خود نشان دهنده عدم وجود نمایندگی رسمی این شرکت در ایران است. اما شرکت هایی با عرضه محصولات آن از کشور های امارات و یا چین یا کشور های حومه ایران و با خدمات مطلوبی همچون ارائه قطعات و ... می توانند رضایت مشتریان را جلب کنند که البته تا به امروز این اتفاق نیفتاده و کالا های شرکت کلمن با گارانتی متفرقه و یا مدت زمان کوتاهی عرضه می شود که بدون شک نمی تواند نظر مشتری را به سوی خود جلب کند. از این رو در هنگام خرید از فروشنده معتبر آن را تهیه کنید. 

نمایندگی چادر مسافرتی کلمن در ایران ( ادامه مقاله موجود ... ) در بخش قبل سعی کردیم تا در خصوص کلیات چادر های مسافرتی کلمن و همین طور ویژگی های این محصولات با شما صحبت کنیم. حال این سوال برای شما پیش خواهد آمد که یک چادر مسافرتی کلمن را از کجا می توان تهیه کرد و آیا این محصولات ایمنی و کیفیت لازم را دارا می باشند؟ نکته بعدی بحث در خصوص خرید حضوری این محصولات از نمایندگی چادر مسافرتی کلمن در ایران می باشد. حتما این مورد نیز یکی از موارد مهمی است که باعث می شود تا با آسودگی خاطر بتوانید دست به انتخاب و خرید این محصولات زده و پس از مشاهده کامل ویژگی ها و همین طور شیوه های طراحی این محصولات بتوانید اقدام به خرید نمایید.

در همین رابطه این مقاله قطعا می تواند کمک شایانی به شما در زمینه انتخاب این محصولات و همین طور برگزیدن یک چادر مسافرتی کلمن با کیفیت عالی کند تا بتوانید با ابراز رضایت کافی از این محصولات یک چادر حرفه ای را خریداری نمایید. ظرفیت های چادر مسافرتی کلمن یکی از مهم ترین مسائلی که در خرید یک چادر مسافرتی مهم می باشد بحث ظرفیت این دسته از محصولات است. شما می توانید مشاهده کنید که ظرفیت های چادر مسافرتی یکی از موارد مهمی است که فرد با توجه به آن سعی می کند تا خرید خود را انجام داده و یک محصول ایده آل را در اختیار داشته باشد. در همین راستا این مورد که ظرفیت این محصولات چه مقدار باشد مسئله ای فوق العاده مهم و حیاتی خواهد بود. شرکت کلمن نیز با توجه به این مسئله سعی کرده تا محصولاتی را با ظرفیت های مختلف ارائه دهد که این امر باعث شده تا بتوانید با آسودگی خاطر دست به خرید این محصولات بزنید و با در نظر گرفتن نیاز خود یک چادر مسافرتی کلمن را خریداری نمایید. همان طور که اشاره کردیم چادر های مسافرتی کلمن دارای ظرفیت های گوناگونی می باشد که این ظرفیت ها باعث شده تا مشتری بتواند با در نظر گرفتن این موارد به بهترین شکل ممکن دست به خرید بزند. 

یکی از خصوصیات مهم شرکت کلمن تولید چادر های مسافرتی کوهنوردی و تک نفره می باشد که این ویژگی کمتر در محصولات دیگر شرکت ها به چشم می خورد. با توجه به تولیدات فوق العاده این شرکت شما می توانید مشاهده نمایید که فرد اگر نیاز داشته باشد که به کوهنوردی رود قادر خواهد بود به آسانی این کار را انجام داده و در بالای کوه نیز با در اختیار داشتن یک عدد چادر مسافرتی یک نفره اطراق کرده و به استراحت بپردازد.

این امر باعث می شود تا مشتری بتواند با آسودگی خاطر دست به انتخاب این مدل از چادر های مسافرتی بزند. نمونه های دیگری با ابعاد مختلف دیگر نیز در بازار وجود دارد که این مسئله هم باعث شده تا افرادی که قصد خرید یک چادر مسافرتی خانوادگی را دارند هم بتوانند با آسودگی خاطر دست به انتخاب این محصولات بزنند. در همین رابطه شما این مزیت را هم در اختیار خواهید داشت که بتوانید یک چادر مسافرتی چند نفره کلمن را هم خریداری کنید. 

چادر های کلمن در ابعاد بزرگ تر این ویژگی را در اختیار شما قرار می دهند که بتوانید اتاقک هایی را هم در این محصولات مشاهده کنید. برای مثال یک چادر مسافرتی پنج نفره و یا بزرگ تر این مزیت را برای شما ایجاد خواهد کرد که بتوانید در یک محیط به استراحت پرداخته و در اتاقک های این محصولات نیز حوابی راحت و آرام را سپری کنید که این ویژگی هم یکی دیگر از مزایای این دسته از محصولات به شمار می رود. تمامی این نکات از موارد مهمی است که باعث می شود تا فرد بتواند از نظر ظرفیت نیز یک محصول کامل و متناسب با نیاز خود را تهیه کرده و از ان در شرایط مد نظر خود استفاده کند. 

جنس و کیفیت بدنه چادر مسافرتی کلمن چادر های مسافرتی کلمن با توجه به این که بسیار نام آشنا بوده و جزو محصولات با دوام بازار به شمار می روند ، این مزیت را هم در اختیار شما قرار خواهند داد که بتوانید با آسودگی خاطر دست به خرید این محصولات زده و خریدی هوشمندانه را تجربه نمایید. در همین رابطه شما قادر خواهید بود که از نظر کیفیت نیز محصولی را در اختیار داشته باشید که با خیال راحت از این چادر های مسافرتی استفاده کنید. در واقع جنس و کیفیت این محصولات نیز یکی دیگر از خصوصیات خوبی است که باعث می شود تا مشتری بتواند به راحتی به یک محصول اطمینان نموده و از ان استفاده کند. در همین رابطه چادر های مسافرتی کلمن نیز با در نظر گرفتن این ویژگی سعی کرده اند تا یک محصول کامل و جذاب برای تمام اقشار به شمار روند که از نظر کیفیتی هم مقاومت بالایی خواهند داشت. در واقع از نظر ضخامت شما می توانید با مشاهده یکی از چادر های مسافرتی کلمن از نزدیک به این مسئله پس ببرید که این محصولات به سادگی دارای ضخامت بالایی هستند و این ضخیم بودن محصولات باعث می شود تا با آسودگی خاطر از این محصولات خود بتوانید خرید خود را انجام دهید. هم چنین از نظر جنس رویه شما اکثرا با محصولاتی مواجه هستید که دارای ساختاری ضد آب بوده و سبب می شوند تا بتوانید از چادر مسافرتی خود در تمامی آب و هوای های گوناگون نظیر هوای بارانی هم بدون نگرانی از بابت خیس شدن از آن استفاده کرده و لذت ببرید. این مزیت قطعا یکی دیگر از خصوصیات مهم چادر های مسافرتی کلمن می باشد که خیال مشتری را راحات کرده است. در واقع این محصولات اکثرا با بهره گیری از رویه ای از جنس پلی استر شکل گرفته اند که این پلی استر بودن محصولات سبب می شود تا مشتری بتواند با راحتی خیال یک چادر مسافرتی کلمن را برای استفاده های خود برگزیند. 

طراحی های چادر مسافرتی کلمن در بخش نخست از این مطلب تا حدود زیادی سعی کردیم تا در خصوص ظرفیت های این محصولات با شما صحبت کنیم. حال این سوال برای شما پیش خواهد آمد که طراحی صورت گرفته در این محصولات به چه صورت است و آیا فرد می تواند با خیالی راحت دست به خرید این دسته از چادر های مسافرتی با توجه به سلیقه خود بزند؟ از نظر طراحی در بخش های نخست این مقاله تقریبا به صورت جامع توضیحاتی را در اختیار شماقرار دادیم اما اگر بخواهیم مجدد در خصوص طراحی صورت گرفته بر روی چادر های مسافرتی کلمن با شما صحبت کنیم این مطلب بسیار مهم خواهد بود که این محصولات طراحی های شیک و جذابی را دارا هستند که قطعا در خرید شما اثرگذار خواهد بود. 

در واقع شما می توانید مشاهده کنید که یک چادر مسافرتی کلمن می تواند یک ساختار مربعی شکل را در ابعاد کوچک تر در اختیار شما قرار دهد که این ساختار باعث می شود تا فرد بتواند به راحتی از تمامی فضای موجود در این محصولات استفاده کرده و لذت ببرد. هم چنین طراحی های مستطیلی شکل در این محصولات و خصوصا در ابعاد های بزرگ تر این چادر های مسافرتی نیز به چشم می خورد که این مسئله هم یکی دیگر از مواردی است که می توان در ارتباط با شیوه های طراحی این محصولات بیشتر با شما صحبت کنیم. در کنار این موارد شاید بحث رنگ بندی و همین طور طرح های موجود در این محصولات هم مسئله مهم دیگری به شمار رود. این ویژگی بسیار مهم خواهد بود که شما بتوانید با خیالی راحت رنگ مورد نظر خود را بر روی یک چادر مسافرتی کلمن مشاهده کرده و با این مسئله بتوانید از محصول خود استفاده کنید. در همین رابطه عموما شرکت کلمن سعی کرده تا محصولات خود را در رنگ ها و طرح های مختلفی به بازار عرضه کند. این رنگ بندی باعث می شود تا فرد بتواند بدون نگرانی و با در اختیار داشتن گزینه های زیادی یک محصول شیک و جذاب را خریداری نموده و از آن استفاده کند. 

هم چنین شرکت کلمن بر روی اکثر محصولات خود سعی کرده تا لوگو خود را هم به بهترین شکل ممکن بر روی بخش های مختلف این محصولات درج کند تا مشتری بتواند با آگاهی و اطمینان خاطر از بابت خرید چادر های مسافرتی کلمن دست به خرید این محصولات بزند. ویژگی ها و مزایای چادر مسافرتی کلمن یکی از ویژگی های فوق العاده ای که محصولات شرکت کلمن در اختیار مشتریان قرار می دهد بحث راه اندازی ساده و آسان این محصولات می باشد. در واقع شما می توانید مشاهده کنید که این چادر های مسافرتی با توجه به نوع و شیوه شکل گیری مختلفی که دارا هستند به روش های مختلفی راه اندازی می شوند که این امر باعث خواهد شد تا مشتری بتواند به سادگی و با آموزش های قبلی که دیده است اقدام به راه اندازی یک چادر مسافرتی کلمن کند. این محصولات اکثرا به صورت فنری و یا اتوماتیک طراحی و تولید شده اند که این امر از مزایای مهم این محصولات به شمار خواهد رفت. 

دیگر ویژگی اکثر چادر های مسافرتی کلمن بحث بهره مندی از طناب آویز در داخل این چادر های مسافرتی می باشد. شما می توانید مشاهده کنید که یک عدد آویز در بخش های داخلی اکثر چادر های مسافرتی کلمن به چشم می خورد که وجود این مورد باعث شده تا شما بتوانید به راحتی از سقف چادر مسافرتی یک عدد چراغ را هم آویزان کرده و با خیالی راحت دست از تاریکی محیط داخلی نیز در امان باشید. البته در طول روز هم می توانید از دیگر موارد بر روی این طناب استفاده کرده و وسایل دیگر خود را از این طناب آویزان کنید. هم چنین اکثر چادر های مسافرتی کلمن این مزیت را در اختیار شما قرار خواهند داد که بتوانید به ساده ترین شکل ممکن از پوش دوم این محصولات هم استفاده کنید. در حقیقت این مزیت در اختیار شما قرار خواهد داشت که درتمامی فصول بتوانید از چادر مسافرتی دو پوش خود استفاده کنید. در طول روز های گرم این پوش دوم باعث می شود تا به هیچ عنوان نور خورشید به داخل چادر نفوذ نکرده و گرمای زیاد نیز شما را اذیت نکند. هم چنین در طول فصول سرد سال هم این پوش باعث می شود تا از شدت سرما کاسته شده و آب باران هم به هیچ عنوان به داخل چادر نفوذ نداشته باشد.

این موارد نیز از دیگر ویژگی های فوق العاده یک چادر مسافرتی کلمن به شمار خواهد رفت. هم چنین یک سری از این محصولات هم با بهره مندی از جیب های داخلی سبب می شوند تا افراد بتوانند وسایل کوچک خود را به راحتی در داخل این جیب ها قرار داده و از یک محصول کامل و ایده آل لذت ببرند. این جیب ها می تواند بر روی بخش های کناری این محصولات جای بگیرد و وجود آن ها قطعا کاربرد های فوق العاده ای دارد که یکی از آن ها همین قرار دادن وسایل مهم نظیر تلفن همراه و وسایل کوچک اینچنینی خواهد بود. شیوه خرید از نمایندگی چادر مسافرتی کلمن در ایران فروشگاه تهران اینتکس یکی از معتبر ترین فروشگاه ها در حوزه فروش چادر مسافرتی در ایران می باشد. همان طور که در بخش های ابتدایی این مقاله به آن اشاره کردیم شرکت کلمن با توجه به تحریم های حال حاضر ایران هیچ گونه نمایندگی مستقیمی در ایران ندارد و شما نمی توانید به صورت مستقیم این محصولات را از کمپانی کلمن خریداری کنید. هم چنین این شرکت هیچ گونه نمایندگی رسمی در ایران ندارد زیرا یک کمپانی آمریکایی بوده و قطعا اجازه فروش مستقیم و حتی واردات مستقیم را هم دارا نمی باشد. در این میان با توجه به نیاز مشتریان فروشگاه تهران اینتکس سعی کرده تا محصولات این کمپانی را به بهترین شکل ممکن از کشور های دیگر وارد ایران کرده و با کمترین قیمت ممکن اقدام به ارائه و فروش این محصولات کند. در این بین حال شما قادر خواهید بود تا به راحتی یک چادر مسافرتی کلمن با کیفیت را از طریق این فروشگاه چه به صورت حضوری و چه از طریق سایت این شرکت با قیمتی فوق العاده تهیه کنید.

هم چنین این شرکت سعی کرده تا با توجه به نیاز مشتریان خود خدمات پس از فروش چادر های مسافرتی را هم ارائه کند. در واقع شما می توانید مشاهده کنید که هر گونه وسیله جانبی در راستای در اختیار داشتن یک محصول کامل که شما نیاز داشته باشید در فروشگاه تهران اینتکس وجود خواهد داشت که قادر به خرید آن خواهید بود. در کنار آن اگر به هر دلیلی محصول شما دچار آسیب شد قادر خواهید بود تا به راحتی محصول را به فروشگاه مرکزی اینتکس سپرده تا با خیالی راحت پس از ترمیم چادر مسافرتی کلمن شما به راحتی و به صورت صحیح و سالم مجدد محصول را در اختیار شما قرار دهند که این مسئله هم یکی دیگر از خصوصیات فوق العاده شرکت تهران اینتکس خواهد بود.