ویژگی های استخر بادی

استخر بادی یک استخر بسیار دوست داشتنی و جالب است که طراحی آن به صورت بادی بوده و می تواند پس از باد شدن به مانند یک حوض کوچک و یک استخر کوچک برای بازی کودکان و حتی بزرگسالان مناسب و قابل استفاده باشد . استخر بادی یک استخر خانگی بوده که شما می توانید آن را از فروشگاه اینترنتی اینتکس خریداری کرده و پس از دریافت محصول آن را در خانه راه اندازی و سپس داخل آن را با آب پر کرده و استفاده کنید . ویژگی های استخر بادی بسیار زیاد بوده و همین ویژگی های بسیار زیاد است که باعث شده تا بسیاری از افراد نیز به فکر خرید استخر بادی برای کودکان و حتی برای خود باشند . چرا که این استخر ها در مدل های مختلف ساخته شده اند و در میان این مدل ها ، برخی از آن ها دارای ابعاد بزرگی هستند که می توانید از آن ها استفاده کنید . یکی از ویژگی های استخر بادی این است که در تنوع ابعادی بسیار زیاد ساخته شده اند ، بنابراین شما می توانید استخر های بادی را در ابعاد مختلف و در طرح های گوناگون خریداری کنید . علت این تنوع بسیار زیاد ، تفاوت در سلیقه ها بوده و شرکت های سازنده استخر های بادی مدل های مختلفی را برای رده های سنی مختلف تولید کرده اند و همچنین سعی کرده اند تا با ایده گرفتن از حیوانات ، گل و گیاه ، اشیاء مختلف و ... استخر های بادی را به شکل های مختلفی طراحی کنند تا کودکان نیز با توجه به علاقه شخصی خود استخر هایی که مطابق با میل آن ها می باشد را خریداری کرده و از آن استفاده کنند . به همین دلیل است که درجستجو میان استخر های بادی حتما مدل هایی خواهد بود که مورد توجه شما و یا کودکان قرار خواهد گرفت . ویژگی های استخر بادی بسیار زیاد است و یکی از آن ها قابلیت حمل و راه اندازی این محصولات است که اصلا دردسری نداشته و شما می توانید به بهترین شکل و به راحتی آن ها را راه اندازی کرده و استفاده کنید . 

دلیل سبک بودن استخر های بادی این است که این استخر ها در واقع محصولات بادی هستند که بیشتر حجم آن ها را هوا تشکیل داده است و در صورت تخلیه کردن باد استخر های بادی متوجه خواهید شد که حجم بسته بندی آن ها بسیار کوچک است ، به طوریکه حتی در هنگام خرید استخر بادی نیز متوجه ابعاد بسیار کوچک استخر های بادی حتی در مدل های بزرگ خواهید بود . برخی از استخر های بادی دارای گالری تصاویر هستند که در برخی از محصولات جعبه محصول و حتی ابعاد بسته بندی آن درج شده است . فروشگاه اینتکس تنها نمایندگی فروش استخر بادی در ایران با توجه به اهمیت داشتن این موضوع برای برخی از عزیزان در بخش توضیحات محصول ابعاد باز شده و بسته بندی این محصولات را درج کرده است که می توانید با مطالعه و مشاهده هر یک از استخر های بادی نسبت به این موضوعات ، مطلع شوید . علاوه بر حجم بسته بندی کوچک این محصولات ، وزن آن ها نیز بسیار سبک است ، استخر های بادی از وزن های زیر نیم کیلوگرم شروع شده و بزرگ ترین آن ها دارای وزن هایی کمتر از 10 کیلوگرم هستند ، حتی بزرگترین استخر های بادی که برای رده سنی بزرگسالان طراحی شده است نیز وزنی کمتر از مقدار گفته شده خواهد داشت و این موضوع می تواند برای افرادی که دوست دارند استخر های بادی را در مسافرت ها و ... استفاده کنند بسیار مهم خواهد بود . از ویژگی های دیگر استخر بادی می توان به کیفیت ساخت بسیار خوب آن ها اشاره کرد که دلیل آن نیز جنس بدنه آن ها و برند های تولیدی این محصولات است . شاید برخی از مشتریان با توجه به بادی بودن این محصولات و داشتن لایه های نازک در این محصولات ، نگران این موضوع باشند که استخر های بادی آسیب پذیر بوده و طول عمر بالایی را ندارند ، ولی شرکت های بزرگ و فعال در این زمینه سعی کرده اند تا با استفاده از بهترین مواد ها همچون لایه های ضخیم پی وی سی تولیدات خود را انجام دهند تا در نهایت استخر های بادی استحکام بالایی را داشته باشند .

 

شرکت های تولید کننده نیز تاثیر زیادی بر روی کیفیت بالای استخر بادی داشته باشند . برخی از برند ها نظیر بست وی ، اینتکس ، اینتایم و جیلانگ از جمله برند های شناخته شده و پر فروش بازار هستند که تمامی آن ها از لایه های ضخیم و بسیار مقاوم استفاده می کنند که باعث شده است تا کیفیت ساخت این محصولات بالاتر برود ، حتی برای افزایش کیفیت استخر های بادی خود از لایه های ضخیم و دولایه استفاده می کنند ، به عنوان مثال کف اکثر استخر های بادی به صورت دولایه بوده که در برابر ضربه و فشار یا ساییده شدن مقاوم است . بنابراین توصیه ما به شما عزیزان نیز این است که خرید های خود را از برند های پر فروش انجام دهید . فروشگاه اینتکس تمامی محصولات بادی و استخر های بادی خود را از برند های شناخته شده ای که پیش تر اشاره شد ، موجود کرده است ، به همین دلیل با خیالی راحت تر می توانید از آن ها استفاده کنید . و اما ویژگی های استخر بادی به این موارد ختم نمی شود و چه بسا موارد بسیار زیاد دیگری وجود دارد که از ویژگی های استخر های بادی می باشد . از دیگر ویژگی های استخر بادی می توان به ایمنی بسیار خوب این محصولات بادی اشاره کرد . محصولات بادی با توجه به طراحی خاص و بادی که دارند ، از لایه های انعطاف پذیر ساخته شده اند ، به همین دلیل نیز به خوبی می توانند سطحی نرم را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد . این ویژگی بسیار مناسب برای کودکان خواهد بود ، زیرا کودکان بازیگوش هستند و ممکن است در هنگام بازی کردن با دیواره های استخر برخورد داشته باشند ، اینجاست که بادی بودن استخر ها می تواند از صدمه رسیدن به آن ها جلوگیری کرده و آن ها بتوانند با خیالی راحت بازی خود را ادامه دهند . به همین دلیل است که گفته می شود ویژگی های استخر بادی بسیار زیاد بوده و بسیاری از افراد به دلیل این ویژگی های خوب اقدام به خرید استخر بادی کودک و حتی بزرگسال می کنند .

 

از سایر ویژگی های استخر بادی که بسیار حائز اهمیت است ، قابلیت تعمیر کردن و پنچرگیری استخر بادی می باشد . گاهی ممکن است در اثر برخورد اجسام تیز و برنده با بدنه استخر های بادی ، صدمه ای به بدنه آن ها وارد شود ، با توجه به این که اگر استخر بادی سوراخ شود ، باد از آن خارج شده و استخر با مشکل مواجه خواهد شد ، شرکت های سازنده ای همچون اینتکس و بست وی برچسب های تعمیراتی که به عنوان بسته تعمیراتی ارائه می شود ، تولید کرده است تا بتوانید با استفاده از آن ها بخش هایی از استخر را که دچار آسیب دیدگی شده است تعمیر کنید . در کنار بسیاری از استخر ها این برچسب های تعمیراتی وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید . ولی برای تهیه بیشتر می توانید از فروشگاه اینتکس برچسب را تهیه کنید و حتی می توانید برای تعمیرات بهتر و تخصصی تر حتی استخر بادی خود را برای تعمیر به فروشگاه اینتکس تحویل دهید .

به واسطه جنسی که استخر های بادی دارند ، بدنه آن ها کاملا ضد حساسیت بوده و مشکلی را برای کودکان به وجود نخواهند آورد ، چرا که بدنه استخر بادی از مواد طبیعی ساخته شده است و مشکلی برای پوست کودکان که پوست حساسی نیز دارند به وجود نخواهد آمد . استخر های بادی مناسب برای راه اندازی و استفاده در فضای باز بوده و عواملی همچون نور خورشید و پرتو های آن ، گرما یا سرما آسیبی به استخر بادی وارد نکرده و این موارد نیز از سایر ویژگی های استخر بادی می باشد .