ویژگی مبل شنی خوب

استراحت کردن از جمله نیاز های هر انسان می باشد به طوریکه هر فرد بایستی در طول شبانه روز استراحت کند تا بتواند قوای تحلیل رفته خود را باز پس گیرد ، چگونگی استراحت کردن ممکن است متفاوت باشد به عنوان مثال بسیاری با خوابیدن و دراز کشیدن استراحت می کنند و برخی دیگر به صورت موقتی و نشسته . نشستن صحیح از جمله مواردی می باشد که بایستی هر فرد آن را رعایت کند تا در دراز مدت دچار آسیب های جسمی نشود ، چرا که این امر یعنی نشستن ممکن است ساعت ها توسط افراد ادامه داشته باشد . در گذر زمان وسایل و ابزار هایی برای نشستن طراحی شدند تا مردم بتوانند با نشستن بر روی آن ها حالت بهتری را به خود بگیرند و بتوانند ساعت های طولانی تری را به نشستن ادامه دهند بدون اینکه به اندام های وی فشاری وارد شود و یا فرد از نشستن خسته شود .

در ادامه تولیدات و طراحی ها اولین و مناسب ترین بستر های نشیمن با نام مبل روانه بازار ها شد ، این مبل ها که اغلب دارای بدنه های فلزی یا چوبی هستند ، از رویه ابری و پارچه ای تشکیل شده اند و با آرگونومی ساختی که دارند موجب شدند تا افراد در حالت بسیار بهتری بنشینند ، اما با این وجود این مبل های مدرن و شیک مشکلاتی را نیز به همراه داشت که موجب شد شرکت هایی اقدام به تولید مبل هایی با ساختار متفاوت شوند .

 

از جمله معایب مبل های چوبی و فلزی می توان به حمل و نقل سخت و دشوار آن اشاره کرد ، این مبل ها با وزن زیادی که دارند قابل جابجا شدن به طور مکرر نیستند و افراد با تهیه آن ها جای ثابتی را برای آن ها انتخاب می کنند و شاید تا سال ها آن ها را جابجا نکنند ، اما تا به حال  اتفاق افتاده است که دوست داشته باشید مبل راحتی خود را در هر جای خانه استفاده کنید ، بدون اینکه به زحمت بیوفتید ؟ مطمعنا خیلی از افراد به خصوص خانم های خانه دار به این موضوع فکر کرده اند تامبل های متحرک و قابل حملی را داشته باشند تا بتوانند در هر شرایطی و حتی در درون آشپز خانه از مبل استفاده کنند ، در همین راستا نیز برخی از تولید کنندگان سعی کردند تا با طراحی مبل های جدید این مزیت را به محصولات بدهند ، در طی این تولیدات امروزه شما می توانید مبل هایی را با این ویژگی ها خریداری کنید ، این مبل ها که با نام مبل شنی شناخته می شوند از بهترین ، راحت ترین و مقاوم ترین نوع مبل ها هستند که به راحتی می توانید آن ها را مورد استفاده قرار دهید ، ویژگی اصلی این مبل های شنی نیز قابل حمل بودن آن هاست .

علت قابل حمل بودن مبل های شنی اجناس استفاده شده برای ساخت آن هاست ، مبل های شنی در حالت کلی از سه بخش رویه ، آستری و محتوای داخلی تشکیل شده است که در کنار یکدیگر باعث شکل گیری مبل شنی می شوند . همانطور که در بالا به آن اشاره شد مبل های شنی توسط شرکت های زیادی تولید می شوند ، اما بایستی مبل های شنی خوب را انتخاب کنید تا بتوانید بهترین عملکرد را از آن ها ببینید . یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده مبل شنی ، شرکت اینتکس می باشد که در کنار شرکت بست وی از پیشگامان تولید مبل های شنی می باشند ، این برند ها در طی سال ها فعالیت خود توانستند مبل های شنی با کیفیتی را تولید کنند که از هر نظر بتواند نیاز مشتری را فراهم کند . به دنبال همین جریان و با تحقیقاتی که بر روی مبل های شنی اینتکس و بست وی انجام شد می توانیم بیان کنیم که یک مبل شنی خوب چه ویژگی هایی را خواهد داشت .یکی از مهم ترین مسائل در خوب بودن مبل شنی نوع طراحی و آرگونومی ساخت محصول می باشد ، در ادامه مطلب در این رابطه به صورت کامل توضحاتی را ارائه خواهیم کرد .

 

طراحی و آرگونومی ساخت در کنار یکدیگر می توانند بیانگر کیفیت محصول و نیز زیبایی آن باشد ، همچنین از آن جا که کیفیت و زیبایی در مبل های شنی مهم است ، طراحی و آرگونومی ساخت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است ، بیشتر تولید کنندگان مبل های شنی خوب ، محصولات خود را به صورت انعطاف پذیر تولید کردند تا افراد بتوانند مبل شنی خود را به نسبت حالت قرار گیری خود تنظیم کنند ، این ویژگی یعنی انعطاف پذیری مبل های شنی از خصوصیات بارز مبل های شنی خوب و با کیفیت است ، همین مسئله نیز باعث شده است تا مبل های شنی به نسبت مبل های سلطنتی و چوبی متمایز باشد . در حالت استفاده نشده برخی از مبل های شنی شاید در نگاه اول کیسه ای پر را مشاهده کنید که درون آن با چیزی پر شده است ، اما با حالت پذیری می توانید فرم یک مبل ایده آل و طبی را به آن بدهید . برخی از مبل های دیگری نیز که هم خانواده مبل های شنی هستند با نام هپی چیر یا بین بگ تولید شند که دارای شکل ظاهری از قبل تعیین شده هستند ، این نوع مبل های شنی به نسبت مبل های شنی راحتی انعطاف پذیر هستند اما حالت پذیری آن ها به نسبت مبل های شنی کمتر است .

 

مهم ترین دلیل انعطاف پذیری و قابل حمل بودن مبل های شنی محتوای داخلی آن هاست ، بیشتر یا می توان گفت تمامی مبل های شنی دارای محتوای داخلی از جنس یونولیت می باشند ، این یونولیت ها یا فیبر ها که به صورت خرد شده در آمدند در درون یک آستری محفوظ شده اند تا در صورت تکان خوردن پخش نشوند ، فیبر ها یا همان یونولیت ها از جمله اجناسی هستند که دارای خاصیت اسفنجی می باشند ، این خصوصیت اسفنجی باعث شده است تا مبل های شنی خاصیت فنری و بسیار نرمی داشته باشند ، به طوری که با قرار گیری فرد به خوبی منعطف شده و حالت ایده آلی را برای قرار گیری افراد میسر می کند .

توصیه می شود که همواره مبل های شنی بزرگتری را خریداری کنید چرا که مبل های شنی بزرگ می تواند تمامی بدن شما را پوشش دهد و شرایط خوب و ایده آلی را برای شما ایجاد کند . این یونولیت ها پس از مدتی استفاده ممکن است ، فشرده شوند ، در این حالت ممکن است تا فضای خالی در مبل شنی شما ایجاد شود ، اما نگران این موضوع نباشید چرا که مبل های شنی خوب قابلیت شارژ مجدد را دارند و شما می توانید به راحتی آن ها را شارژ مجدد کنید و یا کل محتوای داخلی مبل خود را تعویض کنید .

 

مبل های شنی خوب که عمدتا توسط برند های بزرگی چون انتکس تولید می شوند هیچگاه بو نمی گیرند و نیازی به شست و شوی آن ها نیست ، البته اجناسی که برای رویه یا پوسته این محصولات استفاده می شود قابلیت شست و شو دارند ، پس بهتر است تا مبل های شنی با کیفیتی را خریداری کنید که جنس رویه آن مقاوم و قابل شست و شو باشد . پس یک مبل شنی خوب بایستی بدنه و پوسته مقاوم و قابل شست و شو داشته باشد . فروشگاه اینترنتی اینتکس که سال های زیادی را در زمینه فروش مبل شنی فعالیت می کند بهترین مبل های شنی را از هر نظر در فروشگاه خود به فروش می رساند و شما هموطنان گرامی می توانید به راحتی محصول خوب و با کیفیت خود را از طریق این فروشگاه تهیه کنید . لازم به ذکر است که قیمت مبل شنی در مقایسه با مبل های دیگر مانند مبل های چوبی یا فلزی بسیار ارزان تر است و خرید آن می تواند مقرون به صرفه باشد .