پر فروش ترین استخر پیش ساخته در میان انبوه مدل های استخر در دنیا ، استخر هایی با شکل و شمایل دیگری با عنوان استخر پیش ساخته طراحی شده اند که با توجه به ویژگی های بسیار عالی و منحصر به فرد خود ، طرفداران زیادی را به سمت خود کشانده اند ، تا اینچنین علاوه بر دنیا ، در ایران نیز از این استخر های پیش ساخته ویلایی استفاده می شود . تفریحات آبی یکی از لذت بخش ترین تفریحاتی است که می توان داشت که تمامی سنین نیز آن را دوست دارند . با توجه به علاقه مندی بسیاری از افراد به شناخت استخر های پیش ساخته و آشنایی  با انواع مدل های تولید شده ، فروشگاه تهران اینتکس قصد دارد تا در این مقاله پر فروش ترین استخر پیش ساخته در ایران را معرفی کرده و همچنین شما را در زمینه خرید استخر پیش ساخته راهنمایی کند .

 

معرفی استخر پیش ساخته قبل از هر چیز قصد داریم تا استخر پیش ساخته را به شما عزیزان و همراهان عزیزی که این مطلب را دنبال می کنید ، معرفی نماییم تا بیش از پیش با این محصولات آشنا شوید . استخر های پیش ساخته را می توان از نام آن ها به آماده و حاضری بودن آن ها پی برد . استخر های پیش ساخته استخر هایی هستند که از قبل توسط شرکت های سازنده تولید شده اند ، به همین دلیل تنها پس از خرید استخر می توانید با نصب کردن ، یک استخر ایده آل را برای ویلا و باغ خود داشته باشید .

 

استخر های پیش ساخته ویژگی های متعددی دارند که این ویژگی ها موجب شده است تا بسیاری از مردم و دوست داران استخر های شخصی به سمت و سوی استخر های پیش ساخته کشیده شوند . از جمله ویژگی های بسیار عالی استخر پیش ساخته می توان به پرتابل بودن و جابجایی آن ها اشاره کرد ، با توجه به این موضوع شما می توانید محل استخر را عوض کنید ، حتی اگر برای مدت طولانی از استخر در یک محل استفاده کرده باشید . این بدان معنا نیست که شما همواره بایستی استخر را جابجا کنید  ، بلکه به صورت دلخواه می توانید استخر را جابجا کنید و یا از آن به صورت موقتی استفاده کنید . بدین ترتیب اگر قصد استفاده از استخر را در فصول سرد سال و در زمستان ندارید ، می توانید آن را جمع آوری کرده و در ابعاد بسیار کوچکی بسته بندی کنید تا اینچنین فضایی نیز از سوی استخر پیش ساخته اشغال نشود . 

 

راه اندازی و نصب استخر پیش ساخته زمان زیادی را نمی خواهد و شما می توانید در کمترین زمان استخر پیش ساخته را نصب و راه اندازی کنید . این ویژگی سبب شده است تا بسیاری از خریداران نیز به فکر خرید استخر پیش ساخته باشند . بنابراین شما پس از خرید و دریافت استخر پیش ساخته خود از فروشگاه تهران اینتکس می توانید در مدت زمان کمتر از 40 دقیقه استخر را راه اندازی کنید و سپس اقدام به پر کردن آب استخر نمایید . این در حالی است که ساخت استخر بتنی می تواند هفته ها و حتی ماه ها زمانبر باشد . شما می توانید با مقایسه مدل های مختلف استخر ها ، در نهایت استخری را خریداری کنید که انتظارات شما را بر آورده کند .

 

البته در این زمینه ما در ادامه مطلب توضیحاتی را در رابطه با مدل های استخر پیش ساخته که به دو صورت فریمی و ایزی ست طراحی شده اند ، ارائه خواهیم کرد که بهتر بتوانید تصمیم بگیرید . مدل های استخر پیش ساخته فریمی به طور کلی استخر های پیش ساخته طراحی شده و موجود در بازار به دو دسته بندی متفاوت با نام های استخر پیش ساخته فریمی و استخر پیش ساخته ایزی ست تقسیم بندی می شوند که از نظر ساختاری و نوع سازه کاملا متفاوت از یکدیگر هستند به همین علت نیز ویژگی های متمایزی دارند . در این قسمت شما را با مدل های استخر پیش ساخته فریمی آشنا خواهیم کرد که از پر فروش ترین استخر پیش ساخته حال حاضر دنیا می باشد . استخر پیش ساخته فریمی استخری است که دارای فریم و پایه می باشد ، وجود پایه ها در این استخر موجب افزایش کیفیت آن ها شده است ، به طوریکه می تواند وزن بسیار بالای آب را تا پیش از چند هزار تن تحمل کند . این نوع از استخر ها شامل دو بخش اصلی هستند که یک بخش آن را بدنه و بخش دیگری را پایه ها تشکیل داده اند . 

 

عمدتا بدنه های این نوع از استخر ها از برزنت بوده که البته ممکن است از لایه های پلی استر و pvc نیز برای تولید آن ها استفاده شود . این اجناس درجه مرغوبیت بسیار بالایی داشته و می توانند سال های سال بدون هیچ مشکلی و بدون پوسیده شدن و ... کارایی داشته باشند . در کنار بدنه مقاوم ، پایه هایی که تشکیل دهنده فریم استخر هستند نیز معمولا از اجناس درجه یک و مقاومی همچون استیل ، آلومینیوم و فایبرگلاس تولید شده اند که به خوبی می تواند وزن بالای آب را تحمل کند . وجود پایه در این استخر ها شما را بی نیاز از پایه های کمکی کرده و دیگر نیازی نیست تا حتما استخر را به صورت توکار راه اندازی کنید . در مقایسه بین استخر پیش ساخته فریمی و استخر پیش ساخته ایزی ست ، مدل های فریمی استحکام بالایی را دارند . 

 

به همین دلیل نیز پر فروش تر و محبوب تر هستند ، البته مدل های ایزی ست نیز محبوبیت خاص خود را دارند که در بخش بعدی به آن اشاره خواهیم نمود . خود استخر های پیش ساخته فریمی نیز به دو دسته استخر پیش ساخته فریمی الترا و استخر پیش ساخته فریمی اینتل تقسیم می شوند که شاید در فروشگاه های فعال در زمینه فروش استخر پیش ساخته ، به این نکته و تفاوت اشاره ای نشده باشد . مدل های الترا عمدتا از سایز های بزرگتری برخوردار بوده و نوع سازه آن ها نیز بسیار محکم بوده و از اجناس مرغوبی برای تولید آن استفاده شده است . مدل های الترا نیازمند نصاب بوده و البته شما نیز می توانید با مطالعه و مشاهده آموزش هایی که به صورت متنی و تصویری قرار داده شده است ، استخر را راه اندازی کنید . 

استخر پیش ساخته فریمی اینتل نیز عمدتا به استخر های پیش ساخته کوچکی گفته می شود که فریم و پایه های آن ها نسبتا ضعیف تر است ، البته این ضعیف بودن چندان حائز اهمیت نیست ، زیرا استخر های پیش ساخته اینتل ابعاد کوچک تری داشته و به همین دلیل نیز ظرفیت کمی را اشغال می کند ، از این نظر استفاده از فریم ضعیف تر در آنها موجب ضعف محصول نبوده و چه بسا شرکت های تولید کننده به این مورد توجه داشته اند و تمامی محصولات ساخته شده خود را مورد تست و ارزیابی قرار داده و سپس به مرحله تولید انبوه رسانده اند . معمولا استخر های پیش ساخته فریمی الترا از ابعاد 2 متر شروع شده و بزرگترین آن ها طولی 10 متری دارد . این در حالی است که عمدتا استخر های پیش ساخته مدل اینتل دارای طولی کمتر از 4 متر می باشند . راه اندازی مدل های اینتل بسیار ساده بوده و خود شما نیز می توانید آن ها را نصب و راه اندازی کنید . مدل های استخر پیش ساخته ایزی ست پس از بررسی استخر های پیش ساخته فریمی در دو مدل اینتل و الترا می رسیم به استخر های پیش ساخته ایزی ست که یکی دیگر از پر فروش ترین استخر پیش ساخته حال حاضر به شمار می آید . 

استخر های پیش ساخته ایزی ست دارای ویژگی ها و خصوصیاتی هستند که مهم ترین آن سهولت در راه اندازی می باشد که اصلی ترین دلیل بسیاری از خریداران این محصولات نیز همین موضوع است ، این ویژگی سبب پر فروش بودن این استخر های بادی شده اند . نوع طراحی استخر های پیش ساخته ایزی ست متشکل از لبه بادی و بدنه برزنتی می باشد که معمولا نیز به صورت گرد طراحی شده اند . علت آن نیز استفاده از حلقه بادی در لبه استخر می باشد تا اینچنین بتواند پس از پر شدن آب شناور بماند و استخر فرم بگیرد . استحکام استخر پیش ساخته و طول عمر آن یکی از سوالاتی که ممکن است برای خریداران استخر های پیش ساخته پیش بیاید این است که استحکام استخر پیش ساخته و طول عمر آن چقدر است ؟ آیا استخر های پیش ساخته برای استفاده موقتی هستند و یا می توان از آن ها برای سال های طولانی استفاده کرد . 

هر استخر پیش ساخته ای ممکن است از اجناس مختلفی تولید شود که در بخش قبلی به صورت مختصر و مفید به آن اشاره شد ، اما آن چیز که مد نظر است ، کیفیت اجناس می باشد ، چرا که هر چه جنس یک استخر پیش ساخته مرغوب تر باشد ؛ طول عمر محصول نیز افزایش چشمگیری خواهد داشت . به طور کلی بهترین بدنه برای استخر های پیش ساخته بدنه برزنتی است که بیشتر تولید کنندگان نیز از همین جنس استفاده کرد ه اند ، این در حالی است که بیش از 80 درصد استخر های پیش ساخته طراحی شده نیز از اجناسی همچون استیل یا آلومینیوم می باشد که هر دو ضد زنگ بوده و طول عمر بالایی دارند ، همچنین در برابر اکسایش مقاوم هستند و اگر برای مدت طولانی نیز در کنار رطوبت قرار بگیرند پوسیده نمی شوند . مدل هایی که از آلومینیوم ساخته شده اند بسیار بیشتر هستند زیرا این جنس سبک بوده و سبب کاهش وزن چشمگیر این استخر ها می شود تا اینچنین جابجایی برای شما راحت تر باشد . با توجه به موارد گفته شده می توان عمر مفید و حداقلی استخر های پیش ساخته را در حدود 7 سال قرار داد که می توانید با استفاده صحیح و مراقبت درست ، استخر های پیش ساخته را تا بیش از 10 سال استفاده کنید ، بدون اینکه برای آن ها مشکلی پیش بیاید . این در حالی است که حتی استخر های بتنی نیز عمر داشته و نیاز است تا پس از چند سال استخر را ترمیم کنید تا دوباره قابل استفاده شود . پر فروش ترین برند استخر پیش ساخته انتخاب استخر پیش ساخته از برند های معتبر می تواند تضمین کننده کیفیت محصول شما باشد ، چرا که برند های محبوب دنیا با فعالیت در هر زمینه ای ، به دلیل تولیدات موفق خود اینچنین محبوب شده اند ، بنابراین در این بخش قصد داریم تا پر فروش ترین برند استخر پیش ساخته را به شما عزیزان معرفی کنیم . 

شرکت اینتکس از موفق ترین برند های تولید کننده استخر پیش ساخته در مدل های مختلف می باشد که بیش از هر شرکت دیگری آوازه جهانی داشته و تولیدات بسیار انبوهی را انجام داده است . شرکت اینتکس یک برند آمریکایی است که شعب و نمایندگی های زیادی را در سراسر دنیا دارد که البته تولیدات آن بیشتر در کشور چین انجام می شود . زیرا تولید در کشور هایی همچون چین به دلیل نیروکار بیشتر و البته مواد اولیه ارزان تر موجب آن شده است تا قیمت های نهایی برای هر محصول کاهش یابد ، این کاهش قیمت علاوه بر اینتکس برای مشتریان نیز بسیار مفید بوده و آن ها نیز می توانند خرید های خود را با قیمت ارزان تری انجام دهند . پس از این برند می رسیم به برند بست وی که از رقبای برند اینتکس می باشد که آن نیز تولیدات موفقی را در این زمینه داشته است . بست وی نیز همان هدف اینتکس را پیش گرفته و تولیدات خود را در کشور های آسیای شرقی قرار داده است که البته شعب های زیادی را در سراسر دنیا دارد . 

 

خرید استخر پیش ساخته از این دو برند بسیار توصیه می شود و می توانید با اطمینان خاطر از آن استفاده کنید . البته خرید از فروشگاه معتبری همچون فروشگاه تهران اینتکس می تواند سبب برخورداری شما از خدمات پس از فروش شود که تنها نمایندگی استخر پیش ساخته در ایران است که خدمات جامعی را برای مشتریان خود ارائه کرده است . استخر پیش ساخته ایرانی در کنار استخر های نام برده ایزی ست و بست وی که اغلب توسط برند های خارجی تولید شده اند ، مدل هایی از استخر های پیش ساخته نیز در داخل ایران طراحی شده اند که با نام استخر پیش ساخته ایرتکس شناخته می شوند . در بخش قبلی تنها برند های پر فروش خارجی را به شما عزیزان معرفی کردیم ، اما لازم به ذکر است که استخر پیش ساخته ایرانی ایرتکس نیز از فروش بسیار خوبی در ایران برخوردار است که قیمت محصولات تولید شده آن از مدل های خارجی ارزان تر بوده و از این نظر بسیار مقرون به صرفه خواهد بود . البته کیفیت ساخت استخر پیش ساخته ایرتکس بسیار بالا بوده و کاملا با مدل های خارجی برابری می کند ، این دلایل بسیار خوب سبب شده است تا بسیاری از دوست داران استخر های پیش ساخته مدل های ایرتکس را انتخاب کنند . فروشگاه تهران اینتکس که به صورت انحصاری استخر های پیش ساخته ایرتکس را تولید می کند ، تمامی مدل های خود را با ضمانت به فروش می رساند که می تواند اطمینان خاطری برای شما باشد . استخر های ایرتکس از نظر ظاهری تفاوتی با استخر های پیش ساخته خارجی نداشته و این مدل ها نیز تنها به صورت فریمی ساخته شده اند که کیفیت ساخت بسیار بالایی نیز دارند .

تفاوت استخر پیش ساخته ایرانی و خارجی تفاوتی میان استخر های پیش ساخته ایرتکس با استخر های پیش ساخته خارجی همچون بست وی و اینتکس وجود دارد که در این بخش قصد داریم به آن ها اشاره کنیم . اگرچه از نظر ظاهری استخر های پیش ساخته فریمی چه از نوع ایرانی و چه از نوع خارجی ساختاری شبیه به هم داشته و ممکن است جنس استفاده شده در آن ها نیز یکسان باشد ، اما تفاوت های ابعادی در آن ها وجود دارد . استخر های پیش ساخته خارجی در مدل های گرد و مستطیلی ساخته شده اند ، این در حالی است که مدل های ایرتکس تنها ساختار مستطیلی دارند ، البته پر فروش ترین مدل های استخر پیش ساخته ، استخر های مستطیلی هستند که با توجه به طول بیشتر خود ، بستر را برای شنا کردن فراهم کرده اند . 

 

استخر های پیش ساخته ایرانی ایرتکس از نظر ابعادی توجه بسیار زیاد تری را داشته و شما می توانید این محصولات را در ابعاد مد نظر خود یافته و خریداری کنید ، این در حالی است که استخر های پیش ساخته اینتکس و بست وی دارای ابعاد و عمق مشخصی هستند و تنها شما می توانید مدل های موجود را انتخاب و آن ها را خریداری کنید . در مقایسه بین عمق استخر های ایرانی و خارجی ، مدل های ایرتکس عمق هایی تا 150 سانتی متر را دارند ، این در حالی است که مدل های خارجی عمدتا عمقی 130 سانتی متری دارند . از نظر قیمت نیز استخر پیش ساخته ایرتکس بسیار مقرون به صرفه بوده و می تواند برای شمایی که قصد ندارید خیلی برای استخر هزینه کنید ، مناسب تر خواهد بود . علت ارزان بودن استخر های ایرانی نیز تولیدات آن در داخل کشور بوده و هزینه های واردات تحمیل آن نشده و می توانید با قیمت مناسب تری آن را خریداری کنید . خرید استخر پیش ساخته به صورت سفارشی با وجود استخر های پیش ساخته ایرتکس و فروش بدون واسطه آن به صورت انحصاری توسط فروشگاه تهران اینتکس به همراه ضمانت ، شما می توانید با اطمینان خاطر این محصولات را خریداری کنید .

شما عزیزان می توانید استخر های پیش ساخته خود را همچنین به صورت سفارشی و در ابعاد دلخواه خود خریداری کنید . همانطور که در بخش قبلی اشاره شد ، سایزبندی استخر های پیش ساخته ایرتکس بسیار متنوع تر بوده و با توجه به اینکه فروشگاه تهران اینتکس تولید کننده است ، شما می توانید با توجه به فضایی که در اختیار دارید ، اقدام به خرید استخر پیش ساخته به صورت سفارشی را داشته باشید . 

تجهیزات و لوازم جانبی استخر پیش ساخته استخر های پیش ساخته خارجی در کنار خود تجهیزات و لوازم جانبی از جمله پمپ های تصفیه آب ، درپوش ، زیرانداز ، نردبان و اتصالات همراه را دارد که می توانید به راحتی از آن استفاده کنید . استخر های پیش ساخته ایرانی البته فاقد پمپ تصفیه آب می باشد که می توانید خودتان آن را تهیه کنید . شما می توانید پمپ های تصفیه آب خود را حتی از فروشگاه تهران اینتکس خریداری کنید . پمپ های تصفیه آب دارای مدل های مختلف فیلتری ، شنی ، کارتریجی و نمکی هستند که شما می توانید با توجه به ابعاد محصول آن را خریداری کنید برای خرید نیز می توانید از راهنمایی های لازم فروشگاه تهران اینتکس استفاده کنید و بهترین گزینه را انتخاب نمایید .