چادر مسافرتی اتوماتیک ۳ نفره قابل حمل
چادر های مسافرتی به دلیل کاهش هزینه سفر در کنار ایجاد یک محیط امن و همچنین ایجاد امکان کسب یک پناهگاه متحرک مورد توجه علاقمندان به سفر قرار می گیرند. البه شما نیاز به چادر مسافرتی دارید که در تمام نقاط کشور بتوانید با اسودگی خاطر آن را راه اندازی کرده و دغدغه خاطر نداشته باشید. چادر مسافرتی اتوماتیک ۳ نفره قابل حمل یک محصول مقاوم و همچنین با امکان راه اندازی هیدرولیکی بوده که در گروه چادر مسافرتی ها سایز کوچک قرار دارد. در این بخش می توانید تحلیل کامل ساختار فنی و ظاهری این محصول را مشاهده کنید. پس برای خرید همراه با ما باشید.

کیفیت و جنس بدنه چادر مسافرتی اتوماتیک
چادر های مسافرتی را اغلب مردم در زمان سفر هنگام انتخاب محلی مناسب برای اقامت ساعت ها حمل می کنند. به همین دلیل یکی از مهم ترین پارامتر های انتخاب چادر مسافرتی در کنار کیفیت جنس بدنه می تواند وزن کم و قابل حمل بودن محصول به شمار برود. برای داشتن وزن کم نیاز به توجه در مورد جنس بدنه محصولات وجود دارد. بر همین اساس این چادر مسافرتی را با پارچه آکسفورد که یک بدنه سه لایه بوده که کاملا ضدآب و مقاوم بوده طراحی و تولید کرده اند. این پارچه از قابلیت تنفس نیز برخوردار بوده به این صورت که در زمان خوابیدن و هنگام کاهش دما دیگر شاهد قطرات آب بر روی بدنه داخلی نخواهید بود. کف محصول نیز از پارچه پلی استر دولایه بوده زیرا این قسمت با سطح زمین در تماس مستقیم بوده و وزن تمامی افرادی که در بخش داخلی چادر مسافرتی در تردد هستند را تحمل خواهد کرد.

از طرفی بخش کف محصول نیاز بوده تا مانع از نفوذ آب باران و رطوبت خاک به بخش داخلی شده به همین دلیل از نوع پارچه دولایه پلی استر انتخاب شده است. سازه های این چادر مسافرتی که تاثیر چشمگیری بر میزان وزن بدنه کم محصول نداشته از جنس فایبرگلاس هستند. این نوع جنس بدنه را به دلیل راحتی در زمانه حمل و حالت پذیری بالایی که دارند انتخاب می کنند.

تجهیزات جانبی چادر مسافرتی اتوماتیک
این چادر مسافرتی مربع شکل در داخل یک ساک حمل قرار گرفته تا بتوانید به راحتی آن را در زمان حرکت و پیاده روی به همراه ببرید. در داخل این ساک حمل می توانید سازه های محصول و روکش اصلی بدنه را مشاهده کنید. به همراه این محصول یک دفترچه راهنما نیز دریافت خواهید کرد . محتوای داخلی این دفترچه راهنما در زمینه اموزش تصویری راه اندازی چادر مسافرتی به همراه روش های مراقبت از آن می باشد. به علاوه این چادر مسافرتی از یک پوشش اضافی برای بخش سقف نیز برخوردار بوده که می تواند در حفظ دمای محیط داخلی هنگام کاهش دما و فصول سرد سال موثر گردد. این پوشش دوم را معمولا برای زمان بارندگی استفاده می کنند. همچنین این چادر مسافرتی دارای میخ و طناب نصب برای زمان اقامت در کوهستان بوده تا با استفاده از آن بتوانید موقعیت محصول را بر روی سطح زمین ثابت نگه دارید.

ابعاد و وزن بدنه چادر مسافرتی اتوماتیک
این چادر مسافرتی اتوماتیک دارای ساختاری مستطیل شکل بوده که از طولی برابر ۲۰۰ سانتی متر و ۱۴۰ سانتی عرض بوده که ارتفاع کامل آن ۱۳۰ سانتی متر می باشد. به همین دلیل بخش داخلی محصول در زمان خواب مناسب ۳ نفر بوده اما می تواند برای نشستن تا ۵ الی ۶ بزرگسال مورد استفاده قرار بگیرد. وزن بدنه محصول ۲ کیلوگرم بوده به همین دلیل از حمل و جا به جایی اسانی بهره مند می باشد.
جمع بندی
چادر مسافرتی اتوماتیک ۳ نفره قابل حمل محصولی کاربردی با بهره مندی از طول عمر بالا و وزن کم بوده که در کمترین زمان ممکن راه اندازی و یا جمع اوری می شود. شما می توانید با مراجعه به نمایندگی اینتکس این چادر مسافرتی اصل را خریداری نمایید.