چادر مسافرتی اسپانیایی

چادر های مسافرتی یکی از لوازم بسیار خوب و در برخی مواقع ضروری است که می توان از آن ها در سفر های کوتاه و بلند خود استفاده کنید . استفاده از چادر های مسافرتی ممکن است متفاوت باشد ، برخی از چادر های مسافرتی به صورت خانوادگی استفاده کرده و بیشتر آن ها چادر هایی را خریداری می کنند که از نظر ابعاد بزرگ تر باشند ، اما برخی از چادر ها نیز بیشتر از آن ها در راهپیمایی ها و مارجراجویی در شرایط سخت مانند کوهنوردی و جنگل گردی استفاده می کنند . اما جدا از ابعاد ، طراحی و ... مهم ترین فاکتوری که برای خریداران مهم است این است که از چه برند ها و شرکت هایی چادر خود را خریداری کنند و اینکه کدام کشور ها در تولیدات چادر های مسافرتی حرف اول را می زنند ؟ شرکت های چادر سازی اسپانیایی یکی از برترین شرکت ها در تولیدات این محصولات در سراسر جهان هستند که محصولاتشان را به صورت عمده به کشور های دیگر صادر می کند . یکی از کشور هایی که واردات چادر های مسافرتی اسپانیایی را انجام می دهد کشور ایران است . چادر مسافرتی اسپانیایی امروزه به شهرت زیادی در کشور رسیده است و اکثر افراد دوست دارند تا چادر های اسپانیایی داشته باشند . این چادر ها به صورت کلی در دسته بندی بهترین چادر ها از نظر مقاومت بدنه ای و پایه ها قرار گرفته اند ، به همین دلیل با خرید چادر مسافرتی اسپانیایی بی شک برد کرده و می توانید سالیان سال از وجود چنین محصولات بی نظیری بهره مند شوید .

چادر های مسافرتی اسپانیایی همانطور که اشاره شد به طراحی های بسیار خوب و مقاومت بسیار بالا معروف هستند ، اما طراحی و مقاومت آن ها چگونه بوده است که به چنین شهرتی دست یافته اند ؟ شرکت های سازنده چادر های مسافرتی اسپانیایی مانند کلمبوس که سر شناس ترین آن ها می باشد ، توانسته با اعمال تغییرات ساختاری چادر های بسیار متنوعی تولید کند ، چادر هایی که از نظر ابعاد ، طراحی درب و پنجره ، نوع سقف ، اشکال هندسی مختلف ( گرد ، مستطیل ، تونلی و ... ) ساخته است ، همچنین با اعمال تغییراتی در ساختار بدنه و پایه های این محصولات ، چادر هایی را تولید کرده است که می تواند به خوبی در برابر شرایط آب و هوایی دوام بیاورد . چادر های مسافرتی اسپانیایی ممکن است از نظر قیمت گران تر از مدل های داخلی و یا برخی از چادر های خارجی باشد ، چرا که مواد اولیه استفاده شده در بدنه و پایه های چادر از اجناس بسیار مرغوب و درجه یک بوده که توسط بهترین دستگاه ها و خیاط ها تولید شده است ، همچنین واردات این چادر ها به داخل کشور نیز بر روی قیمت چادر تاثیر گذار بوده است . اما این افزایش قیمت نمی تواند دلیلی باشد برای صرف نظر کردن از خرید چادر مسافرتی اسپانیایی . اگر برای شما امنیت و حریم خصوصی چادر مسافرتی مهم باشد دیگر هزینه برایتان ملاک نخواهد بود و مسلما تهیه این چادر ها را در اولیت قرار خواهید داد .

اگر در خرید چادر مسافرتی دقت نکنید ممکن است شما را به دردسر بگذارد ، به عنوان مثال با خرید چادر نامناسب ممکن است در شرایط بد جوی مانند شرایط بارانی نتواند به خوبی از نفوذ به آب باران به داخل چادر جلوگیری کند ، مهم ترین ویژگی هر چادری این است که بتواند ضد آب باشد و به نحو احسنت از ورود آب به داخل چادر جلوگیری کند و اگر این چنین نباشد عملا با خرید آن پول خود را دور ریخته اید . همچنین دومین موضوع حائز اهمیت داشتن حریم خصوصی مناسب چادر مسافرتی می باشد ، داشتن حریم خصوصی یعنی اینکه بتوانید از چادر مسافرتی خود به عنوان یک خانه همراه استفاده کرده و در آن راحت باشد ، بدون اینکه از بیرون قابل مشاهده باشد . اغلب چادر های مسافرتی بی کیفیت و نامناسب در نگاه اول بسیار خوب هستند که می توانند حریم خصوصی افراد را تامین کند ، اما با استفاده از آن در شرایط خاص مانند شب ها می تواند بیانگر آن باشد که چادر شما دارای کیفیت مطلوب است یا خیر ، چرا که در این هنگام نور داخل چادر بیشتر از نور خارج از چادر بوده و ممکن است سایه ای از حرکات شما در داخل چادر از بیرون نمایان شود . این نوع مشکلات به هیچ عنوان در چادر های مسافرتی اسپانیایی دیده نمی شود چرا که تولید کنندگان اسپانیایی با در نظر گرفتن این مسائل چادر هایی را تولید کرده اند که بتوانند علاوه بر ایمنی چادر حریم خصوصی افراد را فراهم کنند .

شرکت های چادر سازی اسپانیایی اغلب از بهترین اجناس مانند پلی استر ، پلی اورتان ، فلمنت ، برزنت و دیگر پارچه های شمعی و ضد آب برای ساخت بدنه چادر مسافرتی و نیز از آلومینیوم ، آهن ، فولاد ، فایبرگلاس ، پلی کربنات ها و پلاستیک های فشرده شده برای تولیدات خود استفاده می کنند تا اینگونه کیفیت چادر های خود را در سطح جهانی ارتقاء دهند . به همین دلیل است که چادر های اسپانیایی در سطح جهان شناخته شده اند . در این کشور ، تولید کنندگان زیادی در این زمینه فعال هستند اما بهترین آن ها که در جهان به خصوص در ایران شناخته شده است شرکت کلمبوس است ، این شرکت بسیار معروف چادر های مسافرتی با ابعاد و طراحی های گوناگون تولید کرده است که برخی از آن ها را به صورت مختصر معرفی می کنیم .

چادر مسافرتی 8 نفره اتوماتیک کلمبوس

این چادر مسافرتی یعنی چادر مسافرتی 8 نفره اتوماتیک کلمبوس از سری چادر های مسافرتی ابعاد بزرگ است که از آن اغلب به صورت خانوادگی استفاده می شود چرا که دارای ابعاد متوسط بوده و می تواند هشت نفر را به صورت نشسته و چهار نفر را به صورت خوابیده در خود جای دهد . وقتی که گفته می شود چادری 8 نفره است یعنی می تواند 8 نفر را به صورت نشسته در درون خود جای دهد و اگر آن ها قصد دراز کشیدن و خوابیدن را داشته باشند تنها 4 نفر می توانند به صورت دراز کش از محصول استفاده کنند ، ابعادی که این چادر مسافرتی دارد معادل با ( طول : 240 سانتی متر ، عرض : 240 سانتی متر و ارتفاع : 140 سانتی متر ) می باشد ، همانطور که از ابعاد آن مشخص است این چادر به صورت مربعی طراحی شده است . طراحی این چادر مسافرتی ساخت شرکت کلمبوس اسپانیا دارای سه پنجره و یک درب می باشد و نیز سایه بانی مجزا دارد که در صورت احتیاج می توان آن را به بدنه متصل کرده و از وجود آن بهره مند شد . جنس بدنه این چادر مسافرتی از پلی استر بوده که به همین دلیل می تواند در برابر رطوبت مقاومت خوبی از خود نشان دهد . پلی استر یک نوع پارچه شمعی بوده که نازک ترین آن نیز می تواند به خوبی ضد آب و ضد اشعه باشد ، همچنین یکی از سبک ترین پارچه ها برای استفاده در چادر می باشد . جنس پایه های این محصول نیز از جنس آلومینیوم بوده که علاوه بر مقاومت بسیار خوب در برابر فشار ها و ضربه وزن بسیار پایینی دارد . به همین دلیل وزن چادر به 4.9 کیلوگرم کاهش یافته و حمل آن ساده تر شده است . این چادر همچنین دارای پوشش جداگانه بوده که در صورت نیاز در شرایط بد می توانید از آن استفاده کنید . این چادر مسافرتی دارای ساختار اتوماتیک بوده که این نوع چادر ها از نظر استحکام بهترین نوع چادر به حساب می آیند .

چادر مسافرتی 12 نفره عصایی کلمبوس

چادر مسافرتی 12 نفره عصایی کلمبوس نیز یکی دیگر از چادر های مسافرتی اسپانیایی می باشد که ویژگی های بسیار عالی دارد . این چادر مسافرتی یکی از بزرگترین چادر های مسافرتی تولید شده شرکت کلمبوس می باشد که می تواند 12 نفر را درون خود جای دهد . ابعاد این چادر مسافرتی برابر با ( طول : 320 سانتی متر ، عرض : 280 سانتی متر و ارتفاع 180 سانتی متر ) می باشد . این چادر قادر است شش نفر را به صورت خوابیده در درون خود جای دهد . جنس بدنه و فریم آن نیز مانند مدل قبلی از پلی استر و آلومینیوم ساخته شده است و مقاومتی بسیار خوب دارد . اما ساختار پایه های این چادر به نسبت چادر قبلی متفاوت است چرا که این چادر اسپانیایی عصایی بوده و فریم آن به صورت عصایی راه اندازی می شود ، این نوع چادر ها نیز از نظر مقاومت بسیار خوب هستند . این چادر نیز دارای سایه بان بوده و از خاصیت دو پوش بهره مند است ، یعنی دارای یک بدنه قابل تنفس و یک بدنه ضد آب می باشد که این امکان را می دهد تا در چادر را در هر شرایط آب و هوایی استفاده کرد . یکی از بهترین مدل های چادر های مسافرتی اسپانیایی چادر های دو پوش می باشند . برای مشاهده سایر ویزگی های این چادر مسافرتی اسپانیایی و دیگر چادر های این کشور می توانید به فروشگاه اینترنتی اینتکس رفته و وارد دسته بندی چادر مسافرتی شوید .


شما عزیزان می توانید از طریق همین درگاه نیز خرید خود را با قیمت بسیار ارزان تر و با خیال راحت از نظر اصل بودن محصول انجام دهید . این فروشگاه سالیان سال است که در زمینه فروش چادر مسافرتی اسپانیایی فعالیت می کند و مدل های بسیار متنوعی را در فروشگاه خود دارد .