چادر مسافرتی اورجینال خرید اینترنتی یکی از راه های بسیار آسان و سریع برای خرید هر نوع کالا می باشد چرا که دیگر نیازی به طی کردن مسافت نبوده تا به فروشگاه ها و تولیدی های چادر مسافرتی بروید و محصول خود را خریداری کنید . همچنین تنوع در فروشگاه های اینترنتی زیاد بوده و حتی افرادی که در شهرستان های دیگر زندگی می کنند نیز می توانند محصول خود را به راحتی خریداری کنند .

یکی از کالا های پر طرفدار که بسیاری از افراد به صورت اینترنتی آن را خریداری می کنند ، چادر مسافرتی می باشد . از طرفی تنوع بسیار بالا و مدل های مختلف و متنوع در محصولات ، ممکن است در هنگام خرید دچار تردید شوید و نتوانید چادر مسافرتی اورجینال را از دیگر چادر های مسافرتی تشخیص دهید ، بنابراین بهتر است تا قبل از اقدام به خرید چادر مسافرتی ویژگی های چادر مسافرتی اورجینال و برند های اورجینال و اصلی را بشناسید تا بتوانید در هنگام خرید اینترنتی نیز موفق باشید . 

ویژگی های ساختاری چادر مسافرتی اورجینال شرکت های مطرح تولید کننده چادر های مسافرتی عمدتا با توجه به شرایط جوی که قرار است از چادر مسافرتی استفاده شود ، محصولات خود را طراحی می کنند بنابراین نیاز است تا در هنگام خرید چادر مسافرتی به نوع طراحی ظاهری و اطلاعات گفته شده فروشگاه دقت داشته باشید . ممکن است از چادر های مسافرتی در آب و هوای گرم و خشک ، معتدل ، شرجی ، سرد ، بارانی و برفی و ... استفاده شود ، از این چادری که برای آب و هوای معتدل ساخته شده است را نمی توانید در شرایط جوی بد مانند کوهستان مورد استفاده قرار دهید چرا که طراحی آن کاملا متفاوت است . به فرض مثال چادر های مسافرتی که نام چادر مسافرتی حرفه ای یا چادر مسافرتی کوهنوردی و کوهستانی را یدک می کشند ، اغلب سقف کوتاه تری دارند و دیواره های آن به صورت شیب دار یا به اصطلاح گنبدی شکل یا کله گاوی طراحی می شوند .

علت طراحی متفاوت چادر های مسافرتی حرفه ای و کوهنوردی این است که در شرایط بد کوهستان ، عمدتا باد های شدید تری می وزد و امکان بارش برف و کولاک نیز بسیار زیاد است ، از این رو نیاز است تا چادر مسافرتی بتواند با ایستادگی بسیار عالی خود ، از آسیب دیدن مسافرین و کوهنوردان جلوگیری کند ، پس سقف شیدار مانع از راکد ماندن آب و برف بر روی چادر شده و همچنین سقف کوتاه و گنبدی محصول می تواند ثبات خوبی را در برابر باد های شدید داشته باشد . از طرفی این گونه چادر ها برای آب و هوای معتدل و یا گرم و شرجی مناسب نیستند ، چرا که درز های کمتری در آن وجود داشته و اغلب چادر های کوهنوردی فاقد پنجره هستند ، از این رو استفاده از چادر های حرفه ای کوهنوردی در شرایط گرم می تواند باعث ناراحتی شما شود . اما چادر های مسافرتی که برای آب و هوای معتدل ساخته شده اند دارای درب و پنجره های بزرگ و متعدد می باشند و تهویه هوا در آن به خوب صورت می پذیرد . 

چادر هایی نیز برای استفاده در مناطق ساحلی شدند که بیشتر به عنوان سایه بان از آن ها استفاده می شود تا افراد بتوانند در هنگام استفاده ، تهویه خوبی را در آب و هوای آزار دهنده شرجی داشته باشند . پس شما خریداران گرامی در هنگام خرید اینترنتی چادر مسافرتی خود به ویژگی های ساختاری چادر مسافرتی توجه داشته باشید چرا که هر چادر مسافرتی اورجینال برای یک آب و هوای خاص طراحی شده است . نکته : از ویژگی های تمام چادر های مسافرتی می توان به ضد آب بودن تمامی مدل ها اشاره کرد ، پس ضد آب بودن از خصوصیات چادر مسافرتی اورجینال می باشد . 

نکته : چادر های مسافرتی اورجینال از نظر وزن بسیار سبک هستند و ابعاد بسته بندی کوچکی دارند تا به سهولت بتوانید آن ها را در سفر حمل و جابجا کنید . نکته : ممکن است برخی از فروشگاه ها به دلیل سود شخصی ، مدل هایی را به عنوان چادر مسافرتی حرفه ای یا ... به فروش بگذارند ، پس سعی کنید تا با بررسی های ساختاری محصول ، چادر مسافرتی اورجینال خود را خریداری کنید . برند های معتبر و اورجینال چادر مسافرتی راه دیگری که می توانید از آن به چادر مسافرتی اورجینال دسترسی داشته باشید این است که برند های معتبر و اورجینال چادر مسافرتی را شناخته و سپس محصول خود را خریداری کنید . 

با توجه به محبوبیت چادر های مسافرتی ، شرکت ها و تولیدی های زیادی اقدام به تولید و فروش چادر مسافرتی می کنند که در این میان برخی از تولیدی ها ، اقدام به تولید چادر های مسافرتی بعضا بی کیفیتی می کنند که بهتر است ، با احتیاط خرید های خود را انجام دهید . شرکت های تولید کننده چادر مسافرتی اورجنیال در حالت کلی به دو دسته چادر مسافرتی اورجینال خارجی و چادر مسافرتی ایرانی تقسیم می شوند . چادر مسافرتی اورجینال اتوماتیک خارجی چادر های مسافرتی original خارجی در واقع چادر هایی هستند که ساخت آن ها خارج از ایران بوده و اغلب شناخته شده ترین برند ها در جهان می باشند . به طور حتم بهترین و با کیفیت ترین چادر های مسافرتی اصل و اورجینال چادر های آمریکایی هستند که نام آن ها را کم و بیش شنیده ایم . از بهترین برند های آمریکایی می توان به برند های کلمن و کلمبوس اشاره کرد ، این دو شرکت که رقبای اصلی یکدیگر نیز هستند ، انواع چادر های مسافرتی اورجینال را طبق استاندارد های جهانی تولید کردند که می توان با خیال راحت از محصولات آن ها در سفر ها استفاده کرد . 

برند هایی چون هاسکی و فرینو نیز از دیگر برند های اروپایی هستند که مدل های حرفه ای و کوهنوردی آن ها بسیار زبانزد بوده و منساب برای خرید هستند . از دیگر برند های شناخته شده و اورجینال نیز می توان به برند هایی چون : بست وی ، کووآ ، سامسونگ ، شنگیوآن ، دکاموند ، ایزی کمپ و کینگ کمپ اشاره کرد . 

چادر مسافرتی اورجینال ایرانی و اما در کنار تنوع بالا در مدل های خارجی ، تنوع در چادر های مسافرتی ایرانی نیز بسیار زیاد شده است که حتی بسیاری از آن ها قابل قیاس با نمونه های خارجی هستند . در ایران نیز تولیدی های بسیاری اقدام به تولید چادر مسافرتی می کنند که در راس آن ها برند های اف آی تی ، هلال و ساینا می باشند که اقدام به تولید چادر های مسافرتی استاندارد و با کیفیت می کنند . چادر مسافرتی اف آی تی یا fit یکی از بهترین و پر فروش ترین چادر های مسافرتی ایرانی است که محصولات برند آن قابل استفاده در بیشتر شرایط جوی هستند که شما می توانید با خیال راحت محصولات آن را خریداری کنید .