کاناپه بادی جدید دو نفره اینتکس

intex 68566

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
2,700,000 تومان
ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

طراحی و ارگونومی پیاده سازی شده در این کالا طراحی و ارگونومی بسیار با کیفیت و استانداردی بوده و برای استفاده تمام سنین بخصوص بزرگسالان یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. اما طراحی رویه این کالا به شکل طبقه ای مواج بوده که به زیبایی این کالا افزوده است.

کاناپه بادی دو نفره جدید اینتکس در مدل تاشو و چند کاره یکی از بهترین کاناپه های بادی اینتکس بوده که در ارگونومی و طراحی ساخت جدیدی عرضه شده است. این کالا که همانند نوع قبلی خود قابلیت تبدیل به تشک و مبل و تخت بادی را داشته و ساخته شده از جنس PVC با روکش تمام مخمل ضد تعرق می باشد. قسمت نشیمنگاه آن نیز به صورت مواج بوده و یکی از تفاوت های آن در قسمت ارگونومی ساخت به تکیه گاه قسمت دست و قرار ندادن جای مخصوص بطری اشاره کرد. از این کاناپه نیز می توان در فضای منزل و همچنین در هوای باز نیز استفاده نمود.

کاناپه بادی جدید دو نفره اینتکس یکی از بهترین و شیک ترین کاناپه های بادی تولید شده توسط شرکت بزرگ اینتکس این کاناپه بادی بوده که از طراحی و جنس بدنه با کیفیتی بهره می برد. محصولی که بیشتر برای استفاده در فضای داخل منزل و محل کار و همچنین شرکت ها تولید شده و بسیار پر طرفدار می باشند. این کالا می تواند با توجه به ابعاد و نوع طراحی خود حتی به عنوان جایگزین کاناپه های فلزی و یا چوبی نیز استفاده شود. در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی بیشتر این کالا بپردازیم...

طراحی و نوع ساخت

طراحی و ارگونومی پیاده سازی شده در این کالا طراحی و ارگونومی بسیار با کیفیت و استانداردی بوده و برای استفاده تمام سنین بخصوص بزرگسالان یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. اما طراحی رویه این کالا به شکل طبقه ای مواج بوده که به زیبایی این کالا افزوده است. همچنین ارگونومی استفاده از این کاناپه نیز برای مصرف کننده بسیار راحت و دلنشین خواهد بود. نوع تکیه گاه کمر این محصول به صورت ساده و موج دار بوده که همانند سایر کاناپه ها طراحی و تولید شده است ولی تکیه گاه های مربوط به دست ها با کمی تفاوت ساخته شده است. تکیه گاه هایی با شیبرو به پایین که می توانند تجربه ای دیگر برای قرار دادن دست بر روی آن باشد. از دیگر ویژگی هایی که در طراحی این محصول نهفته شده طراحی موازی شکل لایه های نگهدارنده درونی کاناپه می باشد. لایه هایی که وظیفه اصلی این محصول یعنی تحمل وزن را بر عهده دارد.

قابلیت چند کاره

قابلیت چند کاره بودن این کاناپه بادی 2011 نیز قابلیت جدیدی نبوده اما اصلی ترین موضوع کاناپه های بادی همین ویژگی خواهد بود. ویژگی ای که می تواند امکان استفاده از این کاناپه بادی را به عنوان مبل دو نفره و یا تشک بادی دو نفره به مصرف کننده بدهد. هر کدام از این حالت ها تنها توسط یک تشک بادی متصل شده به کاناپه صورت می گیرد. تشکی که می تواند توسط لایه PVC که به بدنه اصلی وصل شده به راحتی تا شده و یا جمع شود. علاوه بر این این قابلیت امکان استفاده در فضای باز مانند مسافرت ها را به مصرف کننده خواهد داد. این کاناپه نیز همانند برخی از کاناپه های بادی دیگر از دو تشک بادی متصل به هم برای ایجاد نشیمنگاهی بزرگ بهره می برد. دو تشکی که توسط لایه PVC بسیار مقاوم به یکدیگر متصل شده اند و در صورت جمع شدن نشیمنگاهی با ارتفاع مناسب برای مصرف کننده به ارمغان خواهند آورد.

جنس بدنه

جنس بدنه این کاناپه همانند هم نوعان خود ساخته شده از جنس پلاستیک PVC بوده که دو نوع روکش بر روی آن تعبیه شده است. روکش مخمل در قسمت رویه و کناره ها و همچنین روکش طرح چرم در قسمت زیرین که این قسمت در برابر برخورد آب مقاوم خواهد بود. اما رویه مخملی از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است. روکشی که علاوه بر ایجاد سطحی راحت برای خواب و نشستن بر روی کاناپه باعث جلوگیری از تعریق بالا نیز خواهد شد. اما قسمت مهمی که باید به آن اشاره شود نشیمنگاه آن می باشد. قسمتی که به عنوان اصلی ترین بخش کاناپه شناخته شده و به همین دلیل از طراحی مواج بهره مند است. این طراحی با داشتن روکش مخمل می تواند جایگاه خوبی برای استراحت و حتی خواب برای مصرف کننده به ارمغان آورد. اما قسمت بسیار مهم دیگر کاناپه لایه های نگهدارنده و تحمل وزن داخلی بدنه بوده که ساخته شده از جنس PVC دو لایه می باشند. لایه هایی که تعداد آنها بالا بوده و به خوبی در برابر اوزان بالا مقاوم خواهند بود.

ابعاد و تحمل وزن

ابعادی که برای این محصول در نظر گرفته شده ابعادی بسیار مناسب برای استفاده دو نفر به صورت همزمان می باشد. ابعادی معادل (طول: 221 سانتی متر ، عرض: 193 سانتی متر ، ارتفاع: 66 سانتی متر تا بالای تکیه گاه) که نه تنها دو نفر در سن بزرگسال را در خود جای داده بلکه جایگیری کمتر نیز در محل استفاده خواهد داشت. این ابعاد در واقع شامل تمام قسمت های بدنه می باشد. اما طبق این ابعاد تحمل وزن این کالا به 200 کیلوگرم رسیده که تحمل وزنی مناسب خواهد بود. گرچه این تحمل وزن به صورت استاندارد بوده و با کمی کم نمودن باد کاناپه می توان به این قابلیت افزود.

نحوه راه اندازی کاناپه بادی

برای راه اندازی این کاناپه بادی تنها کافیست پس از خارج نمودن کالا از بسته بندی خود آن را بر روی سطحی صاف و بدون اشیای تیز به صورت صحیح پهن نموده و سپس پمپ باد مربوطه را که برقی یا دستی می باشد به دریچه باد آن متصل نمایید و سپس اقدام به باد زدن نمایید. برای باد زدن این کاناپه باید دقت داشت که آن را بیش از حد باد نکنیم زیرا که در صورت سفت شدن بیش از مقدار استاندارد بدنه سبب می شود تا تحمل وزن آن کاهش یابد. این مورد نیز به دلیل ایجاد فشار بالا در لایه های PVC می باشند. اما در صورتی که کمی از باد آن بکاهید می توانید تحمل وزن بالاتری را نیز داشته باشید. این ویژگی می تواند مزیتی برای این کاناپه بادی و حتی تمام محصولات بادی باشد. این کالا به دلیل بزرگ بودن حجم خود بهتر است از پمپ های باد برقی برای آن استفاده شود. پمپ های بادی که علاوه بر قابلیت پمپاژ باد می توانند باد درون هر کالای بادی ای را مکش کنند. برای جمع نمودن آن نیز کافیست دریچه باد آن را باز نموده تا باد آن خالی شود. البته برای خالی کردن کامل باد درون کاناپه کافیست توسط دست و یا پمپ های باد برقی این کار را انجام دهید. 

شیوه مراقبت از کاناپه بادی

برای مراقبت از این کاناپه بادی کافیست به چند آیتمی که باید شرح داده شود رعایت کنید. ابتدا اینکه این کاناپه را چه در صورت باد شده و چه در صورت باد نشده به اشیای تیز نزدیک نکرد. البته بدنه این مصحول بسیار حساس نبوده و با برخورد عادی اشیای تیز معمولی به بدنه هیچ مشکلی به وجود نخواهد آورد. اما در صورت استفاده مداوم از کاناپه بهتر است از روکش های پارچه ای یا کاور های مختلف برای آن استفاده نمود. اما در صورت استفاده کم بهتر است در زمان بیکاری کاناپه، آن را جمع نموده و در جای امنی قرار داد. مسئله بعدی پرش بر روی این محصول می باشد. عملی که سبب می شود تا فشار بسیار زیادی به لایه های داخلی و دوخت های آن آورده و سپس آسیب جدی به این محصول وارد کند. 

وزن و نوع بسته بندی و حمل

مقدار وزنی که بسته بندی این کالا داشته حدود 8.1 کیلوگرم بوده که وزنی مناسب برای حمل به هر مکانی می باشد. وزنی که می تواند مصرف کننده را قادر به حمل بسیار آسوده در هر مکانی بخصوص در مسافرت ها باشد. در واقع یکی از مهمترین و پر مزیت ترین ویژگی های کاناپه ها و سایر محصولات بادی وزن های کم آنها در برابر کاناپه های چوبی و یا فلزی می باشد. اما بسته بندی این کالا در جعبه کارتنی بوده و مقاوم ، با اطمینان و با کیفیت می باشد.

 نوعخانگی
 تحمل وزن 200 کیلو گرم
 طول 221 سانتی متر
 عرض 193 سانتی متر
 ارتفاع 66 سانتی متر
 جنس رویه PVC مخمل 
 جنس بخش کناری PVC مخملی
 جنس کف PVC دولایه
 پمپندارد
 نوع پمپ ----
نوع کاناپهدو نفره بزرگسال
سایر ویژگی ها وزن بسته بندی: 8.1 کیلوگرم
 دارای سطح نشیمنگاه موازی
 ضد تعرق و طبی
قابلیت تبدیل به تخت،مبل و تشک دو نفره
اقلام همراهبرچسب تعمیرات، دفترچه راهنما

کاناپه های بادی محصولات عجیبی در میان خانواده محصولات بادی هستند که برطرف کننده بسیاری نیاز های روزمره در زندگی هستند. این دسته از محصولات می توانند برای کاربرد های متفاوتی در هنگامی که در دفتر کار خود هستید و یا زمانی که در منزل هستید دارند. به علاوه طراحی خاص آنها سایرین را به خود جلب کرده و به محل مورد نظر شما نمایی تازه می بخشد. در این مقاله قصد داریم تا در مورد کاناپه بادی دو نفره اینتکس 68566 توضیحاتی را به شما عزیزان بیان کنیم. کاناپه بادی دو نفره اینتکس 68566 را می توان در میان سه کاناپه برتر این شرکت آمریکایی دانست که هم از نظر جنس و هم از نظر ظاهر برتری هایی را نسبت به رقبای خود دارد.

به طور خلاصه این کاناپه بادی از معدود محصولاتی است که توانایی جایگزینی با محصولات چوبی یا فلزی را دارد. در ابتدا به عنوان کردن کاربرد های این تخت بادی می پردازیم، یعنی از این دسته از محصولات در کجا و چگونه می تواند مورد استفاده قرار گیرد. شاید مهمترین کاربرد این کاناپه بادی و سایر کاناپه های بادی بعنوان ابزاری برای استفاده در دفاتر کار برای استراحت های طولانی مدت و کوتاه مدت باشد. این نوع استفاده به دو نوع تقسیم می شود. نوع اول هنگامی است که شما یک مبل بادی دارید. در این حالت در دفتر کار شما جلوه ای خاص دارد. و زمانی که مشتریان و یا همکاران نزد شما می آیند به عنوان ابزاری برای میزبانی و ایجاد آسایش آنها مورد استفاده قرار می گیرد. این مورد از استفاده ممکن است طی روز به وقوع بپیوندد اما مهم ترین ویژگی یک کانپه بادی تخت خواب شو هنگامی نمود پیدا می کند که شما مجبور به استراحت و خوابیدن در محل کار خود هستید.

در این حالت شما کاناپه خود را به یک تخت فوق العاده راحت تبدیل می کنید و مدت زمان مورد نظر خود را با آسایش لازم سپری می کنید. بدون آنکه نیاز به انجام عملی خاص باشد و شما مورد اذیت واقع شوید. کاربرد بعدی کاناپه بادی دو نفره اینتکس 68566 مربوط به درون منزل می شود. از کاناپه های بادی می توانید در منازل کوچک نهایت استفاده را ببرید. در این حالت طی روز از این کالا به عنوان یک کاناپه یا مبل بادی دو نفره برای استراحت های کوتاه مدت و تماشای تلویزیون استفاده کنید و هنگام شب آن را با صرف چند ثانیه زمان به یک تخت ایده آل برای خواب تبدیل کنید. در این حالت نه نیازی به اتاق خواب و نه نیازی به فضای بزرگ برای قرار دادن آن است. به این شیوه در هزینه های خود نیز صرفه جویی می کنید. مورد بعدی استفاده از این کاناپه در هنگام مسافرت است. به این شیوه می توانید کاناپه را در بسته بندی کوچک آن جای داده و در صندوق اتومبیل خود بگذارید، پس از آن در هر زمانی که تمایل داشته باشید می توانید کاناپه را باز کرده و به شکل عادی خود باز گردانید. به این نحو هم فضای کمتری به حمل وسایل آسایشی خود اختصاص داده اید، هم وزن کمتری را حمل کرده اید و هم راحتی بیشتری را در کنار خود داشته باشید. این موارد کاربرد های اصلی کاناپه بادی دو نفره اینتکس 68566 می باشد و در صورت لزوم می توانید موارد دیگری را نیز با استفاده از آن به این لیست اضافه کنید برای مثال کاناپه بادی روی آب که به دلیل رویه جیر پیشنهاد نمی شود اما میسر است.

سایر توضیحات این مقاله به شرح کیفیت و ظاهر محصول مورد نظر ما اختصاص خواهد یافت. ابتدا به ظاهر آن می پردازیم. این کاناپه بادی یک محصول سه تکه می باشد که به نوعی اغلب بخش های آن متحرک هستند. به علاوه تمامی این سه قسمت محفظه باد جداگانه ای می باشد. این کالا تولید سال 2014 بوده و از جنس پی وی سی می باشد. به همراه دو عدد کوسن رایگان و برچسب تعمیرات که در شرایط خاص به یاری شما خواهند آمد. در صورتی که کمی با دقت بیشتری به تصویر این کاناپه یا تخت بادی مبل شو نگاه کنید متوجه جای قرار دادن لیوان بر روی آن خواهید شد که به واقع در چنین محصولاتی بخشی مفید به حساب می آیند. وزن کاناپه به تنهایی 8.5 کیلو گرم بوده و می تواند تا حدود 200 کیلو گرم وزن را تحمل کند. ابعاد آن نیز عبارت است از 231 در 193 و 71 سانتی متر ارتفاع. موارد ذکر شده در سایز هنگامیست که کاناپه در بزرگ ترین حالت خود باشد. برای مثال هنگامی که از آن به عنوان یک مبل بادی استفاده می کنید عدد 193 به طرز قابل توجهی کاهش می یابد و زمانی که آن را به یک تخت تبدیل کرده اید می بایست مقداری از 71 سانتی متر اولیه بکاهید. این تخت بادی به صورت تمام جیر بوده و در هیچ یک از قسمت های خود جز قسمت زیرین بخش براقی وجود ندارد.

بخش براق زیرین نیز دلایل مختلفی از جمله راحتی در تمیز کردن کثیفی های مکرر به همراه دارد. برخی از کاناپه های بادی به دلیل چینش متفاوت بخش های آن نیاز به بند برای عدم صورت گرفتن تکان های نا خواسته دارند. لازم به ذکر است که به دلیل اینکه تشک زیرین در کنار دسته های این کاناپه قرار می گیرد نیاز به این بند ها نیست و زحمت شما نیز در قبال حالت دادن به آن کمتر می شود. برای مشاهده توضیحات کلی این کاناپه ها می توانید از این لینک استفاده کنید.

ناشناس

ممنونم عالی بود به موقع به دستم رسید و از ثبت سفارش تا به دستم برسه چندساعت بیشتر نشد و همچی عالی و صحیح و سالم بود قیمت هم نصبت به جاهای دیگه یک ملیون پایینتر بود قبلا هم حضوری ازشون دوتااستخر بادی خریدم که عالی بودند ممنونم

10 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...