تشک بادی داخل ماشین نیسان ایکس تریل

tm 112

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
1,400,000 تومان
ناموجود
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

تشک بادی داخل ماشین نیسان ایکس تریل با طراحی متفاوت و عالی خود می تواند یک تشک نرم و راحت برای استراحت کردن باشد ، ولی تفاوت آن با سایر تشک های بادی در این است که تشک بادی فوق برای استفاده در داخل ماشین می باشد . بنابراین می توانید آن را با راه اندازی در ماشین ، به مسافرت رفته و برای استراحت کردن از آن استفاده کنید . توجه داشته باشید همانطور که از نام تشک بادی داخل ماشین نیسان ایکس تریل مشخص است ، این تشک بادی برای استفاده در داخل ماشین ایکس تریل که برای شرکت نیسان می باشد ، ساخته شده است که دارندگان این ماشین سواری عالی ، در صورت قصد داشتن برای رفتن به سفر با ماشین ، می توانند این محصول کاربردی را تهیه کرده و از آن استفاده کنند . توجه داشته باشید که شما می توانید به همراه تشک بادی ، از بالش بادی ، کوسنی و ... نیز استفاده کنید . البته برای این تشک دو عدد کوسن بادی قرار داده شده است که استفاده از آن عاری از لطف نخواهد بود . این محصول می تواند وزن های بالا را تا 210 کیلوگرم تحمل کند . بنابراین بزرگسالان نیز بدون نگرانی می توانند از تشک بادی استفاده کنند . برای راه اندازی محصول می توانید از پمپ باد استفاده کنید . راه اندازی تنها 2 دقیقه زمان بر خواهد بود . وزن 3 کیلوگرمی محصول به شما اجازه جابجایی ساده را خواهد داد . برای جابجایی می توانید از ساک حمل استفاده کنید تا راحت تر باشید . برجستگی های تشک بادی داخل ماشین نیسان ایکس تریل برای نرمی بیشتر تشک ایجاد شده اند . خرید تشک بادی داخل ماشین نیسان ایکس تریل از فروشگاه اینترنتی اینتکس می تواند سبب برخورداری شما از تخفیفات شده و همچنین این محصولات بادی را به صورت مستقیم و با قیمت ارزان تر تهیه کنید . 

تشک بادی داخل ماشین نیسان ایکس تریل

تشک های بادی می توانند حمل و نقل آسانی را داشته باشند . زیرا بسته بندی که این محصولات بادی دارند بسیار کوچک است . شاید با شنیدن ابعاد این تشک بادی در هنگام راه اندازی شده ، به این فکر بیوفتید که ابعاد تشک بادی در هنگام بسته بندی بزرگ است ، اما اصلا این چنین نبوده و به سادگی می توانید تشک بادی داخل ماشین بسته بندی شده را در صندوق عقب ماشین ، در کنار دست خود یا زیرپایی ماشین و حتی زیر صندلی ماشین جای دهید . معمولا پمپ های بادی برای این محصولات در نظر گرفته می شود که پر استفاده ترین مدل پمپ باد فندکی بوده و در میان تمامی تشک های بادی داخل ماشین این نوع از پمپ ها قرار می گیرد . شاید این سوال برای شما پیش بیاید که پمپ باد فندکی دیگر چه نوع پمپ بادی است و شما چگونه می توانید از آن استفاده کنید . 

پمپ باد فندکی از برق ماشین استفاده کرده و روشن می شود ، به این صورت که آن را باید به جا فندکی ماشین متصل کنید تا راه اندازی شده و قابل استفاده شود . سپس با این روش می توانید با سرعت بسیار زیادی تشک بادی داخل ماشین را باد کرده و از آن استفاده کنید . بنابراین نیاز نیست که مدت زیادی را صرف باد کردن تشک بادی با دهان کنید . تشک های بادی داخل ماشین مقاومت بسیار خوبی دارند ، اما نباید فشار بیش از اندازه چه از بیرون تشک و چه از داخل تشک در هنگام باد کردن وارد شود تا اینچنین تشک بادی بتواند مدت های طولانی قابل استفاده باشد . برچسب های تعمیراتی وسیله های بسیار خوبی برای تعمیر کردن محصولات بادی آُسیب دیده همچون تشک بادی داخل ماشین هستند .

 • طول: 137 سانتی متر
 • عرض: 90 سانتی متر
 • ارتفاع: 45 سانتی متر
 • تحمل وزن : 210 کیلوگرم
 • وزن : 3 کیلوگرم
 • جنس بدنه : پی وی سی
 • دارای برچسب تعمیرات
 • دارای دریچه تخلیه باد
 • سطح کاملا ضد آب
 • راه اندازی در 2 دقیقه با پمپ باد
 • سطح ضد تعریق و برجسته

تشک بادی داخل ماشین نیسان ایکس تریل

تشک بادی داخل ماشین نیسان ایکس تریل از نمونه محصولات بادی و تشک های مخصوص سفر فروشگاه اینتکس برای ماشین سواری نیسان ایکس تریل می باشد که در یکی از ماشین های شاسی بلند شرکت نیسان بوده تا آن دسته از مشتریانی که قصد سفر با این ماشین را دارید ، می توانید با خرید تشک بادی داخل ماشین نیسان ایکس تریل ، یک اتاق کوچک با نشیمنگاه نرم و طبی را برای مسافرت های خود داشته باشید . برای اینکه بیشتر با تشک بادی داخل ماشین نیسان ایکس تریل آشنا شوید ، در این بخش به نقد و بررسی محصول خواهیم پرداخت که پیشنهاد می کنیم آن را مطالعه کنید تا بتوانید در خرید این محصول یا سایر محصولات مشابه بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید . همانطور که از نام تشک بادی داخل ماشین مشخص است ، این تشک بادی برای استفاده در داخل ماشین به خصوص ماشین شاسی بلندی همچون نیسان ایکس تریل طراحی شده است ، می تواند یک گزینه ای عالی برای استفاده باشد .

نحوه طراحی تشک بادی ماشین با هر تشک بادی دیگری تفاوت داشته و به همین دلیل است که آن را مختص استفاده در ماشین تولید کرده اند . یک تشک بادی داخل ماشین به دلیل نوع طراحی خاص و داشتن پایه ها ، در بخش عقب ماشین و بر روی صندلی ها راه اندازی می شود . در تصویر نیز می توانید این طراحی را مشاهده کنید که دقیقا پایه های تشک ، در بخش زیرپایی ماشین قرار می گیرند و ماشین را مسطح می کنند . طول این تشک بادی 137 سانتی متر و عرض آن 90 سانتی متر است که به خوبی در داخل ماشین قرار خواهد گرفت . این سطح در واقع همان سطح و فضایی است که شما برای نشستن و یا دراز کشیدن در اختیار خواهید داشت . 

ارتفاع تشک نیز استاندارد بوده و محصول را برای ماشین شاسی بلندی همچون نیسان ایکس تریل مناسب کرده است . از مهم ترین ویژگی هایی که می توان نسبت به تشک بادی داخل ماشین نیسان ایکس تریل اشاره کرد ، وزن سبک آن است . این محصول تنها 2.5 کیلوگرم وزن دارد و به دلیل داشتن طراحی مواج به خوبی می تواند در حجم بسیار کوچکی نیز بسته بندی شود ، به دنبال این موضوع شما می توانید به سادگی از تشک بادی داخل ماشین استفاده کرده و آن را برای مسافرت های خود انتخاب کنید . با وجود ساک حمل محصول شما می توانید به سادگی تشک بادی داخل ماشین را جابجا کنید .ساک حمل تشک ضد آب بوده و همچنین به شما اجازه خواهد داد تا راحت تشک را در داخل آن قرار دهید . 

زیرا پس از خارج کردن محصولات بادی از داخل جعبه ، به دلیل اینکه به خوبی نمی توان آن را به مانند شرکت وکیوم کرد ، دیگر در جعبه جا نشده و اینجاست که ساک حمل به خوبی می تواند کارایی لازم را برای حمل و جابجایی داشته باشد . البته خود تشک بادی داخل ماشین نیز ضد آب بوده و رطوبت ، حتی نور خوشید و دمای آب و هوا نیز صدمه ای به محصول وارد نمی کند . بخش رویه تشک بادی داخل ماشین نیسان ایکس تریل از جیر بوده و بخش کناری آن نیز از پی وی سی طرح چرم ساخته شده است . این جنس بسیار مقاوم بوده و در برابر وزن های بالا نیز با دوام است ، همچنین به خوبی می تواند سطح نرم را در اختیار شما قرار دهد تا در طول مسافرت ، از نشستن خسته نشوید و چه بسا خاصیت فنری آن می تواند حس خوشایندی را نیز ایجاد کند . برای اینکه مسافرتی لذت بخش تر را نیز داشته باشید ، به همراه تشک بادی داخل ماشین نیسان ایکس تریل دو کوسن بادی قرار داده شده است که می توانید از آن به عنوان بالش های بادی نرم ، تکیه گاه عالی استفاده کنید . 

کوسن ها نیز به مانند تشک بادی داخل ماشین نیسان ایکس تریل نیاز به راه اندازی دارند که برای راه اندازی می توانید از پمپ های باد استفاده کنید . دریچه باد محصولات بادی و پمپ های باد مخصوص محصولات بادی به راحتی استفاده از پمپ ها را برای راه اندازی ساده تر کرده اند . شما می توانید در مدت زمان کمتر از 3 دقیقه تشک بادی داخل ماشین را راه اندازی کرده و یا آن را جمع کنید . این محصول بادی خاصیت ضد تعریقی داشته و از عرق کردن بدن جلوگیری می کند ، همچنین به دلیل جنس طبیعی که در ساخت آن استفاده شده است ، حساسیت های پوستی را نیز ایجاد نخواهد کرد  ، پس با خیال راحت از این تشک های بادی داخل ماشین بی نظیر و با کیفیت خارجی استفاده کنید و لحظات خوشی را در کنار خانواده رقم بزنید .

امید جم

رنگ بندی نداره؟

389 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...