کاناپه بادی کمپینگ

کاناپه بادی کمپینگ یکی از محبوب ترین انواع کاناپه بادی می باشد که در مدل های مختلفی تولید شده است. هر کدام از آنها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند که می توانند برای استفاده شما در کمپینگ مناسب باشد . کاناپه های بادی در دو حالت تختخواب شو و معمولی ساخته شده اند و رنگ های بدنه آن نیز در برخی از مدل ها مشکی و یشمی و در مدل های شرکت بست وی از رنگ بندی سفید نارنجی و سفید سبز و سفید صورتی به همراه تمامی رنگ ها با ترکیب مشکی نیز بهره گرفته شده است . کاناپه های بست وی در دو حالت قابل استفاده هستند و برخی مدل های آن نیز پنج کاره هستند اما کاناپه های اینتکس دارای سه تکه می باشند و هم در حالت کاناپه و هم در حالت تخت راحتی بیشتری دارند .

یکی از مزیت های اصلی آنها فاصله کمتر در میان قسمت های مختلف کاناپه می باشد . با توجه به تنوع بسیار بالایی که کاناپه های بادی دارند ، شما می توانید با دستانی باز تر مدل های مد نظر خود را یافته و آن ها را خریداری کنید . مدل های موجود در فروشگاه تهران اینتکس از بیشترین تنوع برخوردار هستند که تصاویری از محصولات به همراه مشخصات آن ها درج شده است که می توانید بین مدل های مد نظر خود مقایسه انجام داده و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید . در ادامه قصد داریم توضیحات کاملی در مورد کاناپه بادی کمپینگ به شما عزیزان ارائه کنیم که می توان به موارد مهمی همچون طراحی کاناپه بادی کمپینگ و علت طراحی آن ها به صورت مواج ، جنس استفاده شده برای تولید آن ها ، توصیه های مهم نگهداری ، راه اندازی و استفاده از محصول بادی ، نحوه تعمیرات ، آشنایی با برند های پر فروش بازار و ... آشنا کیم ، پس با ما همراه باشید. طراحی کاناپه بادی کمپینگ کاناپه های بادی کمپینگ در در حالت کلی سه مدل تولید شده اند . مدل اول دارای بدنه سه تکه می باشد و در دو حالت قابل استفاده است این دسته از کاناپه های کمپینگ ارزان ترین مدل آن می باشند و از نظر راحتی در رده آخر قرار می گیرند . بنابراین شما می توانید از مدل های بزرگ آن ها که معمولا سه نفره می باشد برای استفاده و نشستن سه نفر و یا دراز کشیدن یک نفر استفاده کنید . این نوع از محصولات دوام و استحکام خوبی داشته و تنوع در طراحی آن ها بیشتر از مدل های دیگر است که می توانید خریداری کنید . با توجه به عدم پیچیدگی در طراحی سبب شده است تا قیمت نسبتا ارزان تری نسبت به مدل های دیگر که به آن ها اشاره خواهیم کرد ، دارد . 

نوع دوم کاناپه های بست وی و اینتایم پنج کاره می باشد که به عنوان تخت بادی کودک، تشک بادی شیبدار، تشک بادی ، کاناپه بادی و تشک بادش پشتی دار قابل استفاده است . بزرگ ترین عیب این محصول راحتی کمتر آن در مقایسه با کاناپه بادی اینتکس است و رویه آن نیز جیر می باشد که در استفاده ساده تر شما و راحت تر شما تاثیر خواهد داشت . کاناپه بادی اینتکس تمامی ویژگی های مثبت را داشته و سه تکه می باشد اما تنها در دو حالت قابل استفاده است که به عنوان  تخت بادی و کاناپه بادی می باشد.  این نوع طراحی باعث شده است تا شما تنها با یک هزینه ، دو محصول بادی را داشته باشید تا بتوانید از آن به بهترین شکل استفاده نمایید . توجه داشته باشید که مدل های گفته شده چه کاناپه های بادی معمولی و چه کاناپه های بادی تختخواب شو ، برای استفاده یک نفره و دو نفره طراحی شده اند که شما می توانید براساس نیاز خود مدل های یک نفره یا دونفره را خریداری کنید که در کاناپه های بادی تختخواب شو کمینگ دو نفره ، در حالت تبدیل کردن آن به تخت نیز ، هر دو نفر فضای بسیار ایده آل و کافی را برای خوابیدن خواهند داشت و می توانند خوابی آرام و راحت را داشته باشند ، زیرا طراحی این محصولات عمدتا به صورت مواج است که در بخش بعدی به ویژگی های این طراحی اشاراتی خواهیم کرد . علت طراحی مواج کاناپه بادی کمپینگ یک کاناپه بادی کمپینگ ، همانند یک مبل ، یا یک کاناپه یا حتی تخت و ... که اکثرا برای استراحت کردن ، نشستن و خوابیدن طراحی شده اند ، بایستی سطحی نرم و راحت داشته باشد . انتخاب یک بستر مناسب برای نشیمن یا خواب می تواند بسیار حائز اهمیت باشد ، یک تخت یا کاناپه طبی می تواند زودتر خستگی را از تن بیرون کند و همچنین به شما اجازه خواهد داد تا مدت زمان بیشتری را به استراحت کردن و خوابیدن بپردازید ، بدون اینکه مشکلی برای شما پیش بیاید و یا احساس درد یا کوفتگی به شما دست بدهد . 

از دلایل ایجاد درد در اندام ها در هنگام استفاده از تخت خواب یا کاناپه و ... در واقع عدم طبی بودن و انعطاف پذیری خوب محصولات می باشد که باعث فشردگی و درد در اندام ها می شود . به همین جهت تولید کنندگان مطرح و بزرگ دنیا که اقدام به تولید و فروش کاناپه بادی کمپینگ می کنند ، با در نظر داشتن ویژگی های یک کاناپه استاندارد و طبی که برای مصرف کننده بسیار نرم و راحت باشد تا رضایت آن را جلب کند ، از طراحی رویه مواج استفاده کرده است که یکی از مهم ترین ویِژگی های ساختاری است که در تمامی کاناپه های بادی کمپینگ موجود در بازار و فروشگاه تهران اینتکس از آن استفاده گردیده است . شما می توانید با مراجعه به دسته بندی مربوطه به کاناپه بادی در وبسایت فروشگاه تهران اینتکس تمامی محصولات را به صورت گالری تصاویر مشاهده کنید و با کلیک بر روی تصویر وارد صفحه محصول شده و سایر خصوصیات و ویژگی های آن را مطالعه کنید و تصاویر بیشتری را نیز مشاهده نمایید . هدف از ارائه کاناپه بادی کمپینگ با رویه مواج این است که طراحی برجسته در بخش نشیمنگاهی محصولات ، باعث آن می شود که انعطاف پذیری سطح کاناپه افزایش داشته باشد و بتواند به راحتی فرم پذیر باشد تا اینچنین در هنگام نشستن شما بر روی کاناپه بادی کمپینگ ، سطح کاناپه فرم بدن را به خود گرفته و به اندام ها فشاری وارد نمی کند ، در این حالت نیز گردش خون شکل طبیعی به خود گرفته و فرد احساس راحتی داشته و می تواند مدت زمان زیاد تری را نشسته و استراحت کند . ممکن است در مدل های مختلف کاناپه های بادی از رویه های مواج به شکل و فرم های متفاوتی استفاده شود که در واقع بودن و استفاده از این طراحی و برجسته بودن آن اهمیت داشته و خیلی فرم و شکل موج و برجستگی اهمیت زیادی ندارد .

جنس کاناپه بادی کمپینگ از دیگر نکاتی که در خرید کاناپه بادی کمپینگ به آن اهمیت داده می شود و البته در تولید هر محصولی از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است ، جنسی می باشد که شرکت تولید کننده از آن برای ساخت محصول استفاده کرده است . حال در این بخش نیز به بررسی جنس استفاده شده برای تولید کاناپه بادی کمپینگ اشاره خواهیم کرد . برای ساخت بیشتر کاناپه بادی کمپینگ که می توان به جرات گفت که تمامی آن ها از جنسی به نام PVC تولید می شوند ، پی وی سی ها در مدل های مختلف و در ضخامت های گوناگون تولید شده اند که می توان به پی وی سی های رنگی ، مات ، طرح چرم و شفاف اشاره کرد که البته از لایه های اصلی و با کیفیت آن که از ضخامت خوبی نیز برخوردار هستند برای تولید بدنه کاناپه بادی کمپینگ استفاده می شود . از پی وی سی نه تنها در تولید کاناپه بادی کمپینگ بلکه در ساخت انواع تشک ها و تخت خواب های بادی ، استخر بادی ، جکوزی بادی ، مبل بادی ، قلعه بادی ، اسباب بازی بادی ، قایق بادی و ... نیز استفاده می شود زیرا خصوصیات و ویژگی های بسیار منحصر به فردی دارد . از مهم ترین دلایل استفاده از پی وی سی سازگاری آن با محیط زیست و سلامت انسان می باشد که به دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی اینچنین سازگاری را دارد .

به همین علت حتی به پی وی سی ، پلاستیک طبیعی منعطف نیز گفته می شود . این جنس انعطاف پذیری بسیار بالایی داشته و بسیار مشابه به لاستیک است ، این کشسانی بسیار خوبی که پی وی سی دارد ، آن را به یکی از بهترین لایه ها برای ساخت بدنه محصولات بادی تبدیل کرده است . پی وی سی از ویژگی دیگری همچون ضد آب بودن و عایق بودن در برابر رطوبت و نور آفتاب را نیز دارد و عمدتا دماهای مختلف محیط نیز آسیبی به لایه های PVC وارد نمی کند ، از این رو می توان طول عمر بالایی را برای آن در نظر داشت ، با توجه به اینکه از کاناپه بادی کمپینگ بیشتر در کمپ های تفریحی و در سفر ها استفاده می شود استفاده از لایه های پی وی سی برای آن بسیار مهم بوده و می تواند کیفیت آن ها را تضمین کند . نام دیگر پی وی سی ، وینیل می باشد که در واقع هر دو یک جنس هستند . برای تولید بدنه کاناپه بادی کمپینگ از یک لایه دیگر همچون جیر یا مخمل نیز استفاده می شود که سطح کاناپه بادی کمپینگ را زیبا تر و آن را نرم و لطیف تر می کند ، تا در صورت برخورد و لمس کردن بدنه کاناپه بادی کمپینگ حس خوشایندی را داشته باشید . رویه جیر یا مخملی می تواند از تعریق بدن نیز جلوگیری کند . ابعاد کاناپه بادی کمپینگ کاناپه بادی کمپینگ در دو مدل توسط شرکت های بزرگ تولید شده اند که نوع یک نفره و دو نفره است. مدل یک نفره آن برای همه افراد مناسب می باشد و رده سنی خاصی نیز ندارد. مدل های یک نفره دارای عرض حدود یک متر هستند. اما مدل های دو نفره در دو حالت مختلف تولید شده اند که مدل اول توسط شرکت بست وی بوده و یک متر و نیم عرض دارد که برای استفاده دو نفره به صورت همزمان مناسب است. اما کاناپه های اینتکس با تحمل وزن ۲۰۰ کیلوگرم می تواند تا وزن سه نفر را همزمان میزبانی کند.

 

قیمت کاناپه بادی کمپینگ کاناپه های بادی در مدل های مختلفی تولید شده اند که به طبع قیمت های مختلفی نیز داشته اند. مدل های یک نفره بسته به کیفیتی که دارند قیمتی بین ۹۰ تا ۱۹۰ هزار تومان دارد و هر کدام از نظر راحتی و کیفیتی تفاوت هایی دارد. کاناپه های بادی دو نفره نیز قیمتی بینت ۱۵۰ تا ۲۸۰ هزار تومان دارد. کاناپه های ارزان قیمت دو نفره دقیقا مشابه کاناپه های ۹۰ هزار تومانی یک نفره می باشند و با رویه جیری که دارند ضد تعریق هستند اما کیفیت مناسبی ندارند. در حالت کلی کاناپه های بست وی قیمت پایین و بالا را دارند و کاناپه اینتکس در قیمت میانی و کیفیت مناسب هستند . کاناپه بادی برای کمپینگ کاناپه های بادی می توانند یکی از بهترین ابزار ها برای کمپینگ باشند. به این صورت که با توجه به بسته بندی کوچکی که دارند می توانند برای استفاده طولانی مدت در مسافرت و یا در منزل مناسب باشد. کاناپه بادی با بسته بندی کوچکی که دارد بدون شک می تواند نظر شما را برای استفاده های طولانی مدت به سوی خود جلب کند. راه اندازی آن نیز می تواند توسط پمپ باد های برقی فندکی صورت پذیرد و برای سفت تر کردن بدنه از پمپ دستی بهره گیرید. کاناپه های بادی را می توانید از فروشگاه اینتکس ایران خریداری کنید. تفاوت کاناپه بادی کمپینگ و کاناپه بادی معمولی تفاوتی میان کاناپه بادی کمپینگ و کاناپه بادی معمولی وجود دارد که شاید از آن بی اطلاع باشید ، همچنین در این بخش با اشاره به مواردی که سبب تمایز کاناپه بادی کمپینگ با کاناپه بادی معمولی می شود را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد تا بهترین انتخاب و خرید را داشته باشید . عمدتا کاناپه بادی کمپینگ دارای وزن سبک تر و البته حجم بسته بندی بسیار کوچک تری نسبت به مدل های کاناپه بادی معمولی می باشد چرا که بیشتر در سفر ها استفاده می شود و لازمه آن این است که وزن سبک و حجم کمتری داشته باشد تا به راحتی بتوانید کاناپه را با خود به سفر ببرید . عمدتا تمامی کاناپه های بادی از این ویژگی برخوردار بوده و دلیل آن نیز ساختار بادی می باشد . عمدتا کاناپه بادی کمپینگ دارای کف و زیره مقاوم تر و ضخیم تر است ، زیرا در بیرون از خانه از آن استفاده می شود و بایستی کف مطعمن داشته باشد تا کمتر در معرض آسیب دیدگی قرار بگیرد .

 

برخی از کاناپه های بادی دارای پمپ باد سرخود می باشند ، پمپ های باد سرخود نیز به صورت برقی بوده و نیاز است تا برای روشن شدن و راه اندازی کاناپه بادی به برق متصل شوند ، از این رو کاناپه بادی که دارای پمپ باد برقی سرخود باشد گزینه مناسبی برای استفاده در سفر و کمپینگ نیست ، زیرا در هر جایی نمی توانید برق پیدا کنید تا به وسیله آن کاناپه بادی را راه اندازی کنید ، بدین ترتیب می بینیم که کاناپه بادی کمپینگ فاقد پمپ باد سرخود بوده و عمدتا پمپ های باد دستی ، پدالی ، شارژی یا فندکی در کنار آن ها قرار می گیرد که حتی می توانید در سفر ها نیز آن را راه اندازی کنید . بهترین برند کاناپه بادی کمپینگ کاناپه های بادی نیز به مانند سایر محصولات بادی از برند های مختلفی تولید می شوند که بهتر است آن ها را بشناسید تا بتوانید محصولات خود را از برند های معتبر و پر فروش خریداری کنید تا در هنگام استفاده از محصول دچار مشکل نشوید . در این بخش نیز قصد داریم تا شما را با بهترین برند های فعال در زمینه تولید و فروش کاناپه بادی کمپینگ را معرفی کنیم . عمدتا شرکت های فعال در زمینه تولید محصولات بادی بسیار زیاد نبوده و علت آن نیز تخصصی بودن تولیدات و البته تجربه کافی در این زمینه است که دو برند بزرگ و سرشناس اینتکس و بست وی ، با توجه به تولیدات انبوه و با کیفیت ، عرصه را برای دیگر برند های فعال تنگ کرده اند ، به همین دلیل نیز خریداری از دو برند اینتکس و بست وی بیش از سایر برند ها توصیه می شود . هر دو برند ، برند های آمریکایی هستند که تولیدات آن ها در سراسر دنیا به فروش می رسد و از بهترین برند های حال حاضر هستند . در مقایسه این دو برند ، شرکت اینتکس قدیمی تر و بزرگ تر از برند بست وی بوده و از شهرت بیشتر و جهانی برخوردار است ، هر دو این شرکت های نام برده از رقبای اصلی یکدیگر هستند که نمایندگی هایی را نیز در سراسر دنیا دارند . 

 

تمامی محصولات بادی تولید شده توسط دو برند یاد شده همچون کاناپه بادی کمپینگ پس از تولید تست شده و سپس به مرحله دسته بندی و ارسال می رسد . بنابراین شما می توانید با خرید کاناپه بادی کمپینگ اینتکس یا خرید کاناپه بادی کمپینگ بست وی ، با اطمینان کامل از آن ها در سفر های خود بهره مند شوید . نحوه استفاده و راه اندازی کاناپه بادی کمپینگ در بخش های قبلی به صورت مختصر اشاره شد که کاناپه بادی کمپینگ نیاز به راه اندازی دارد ، از این رو شما می توانید به وسیله پمپ های باد و یا هر روشی که دوست دارید به مانند باد دهان محصول را راه اندازی کنید که البته با توجه به بزرگ بودن این محصولات و مخزن آن ها ، شاید باد کردن با دهان روش خسته کننده و زمان بری باشد ، از این رو شما می توانید با استفاده از پمپ های باد با سرعت بیشتر و به راحتی محصول خود را راه اندازی کنید . با توجه به اینکه از کاناپه بادی کمپینگ در کمپ و در مسافرت ها استفاده می شود ، بهتر است از پمپ های باد برقی استفاده نکنید . بهترین و مناسب ترین پمپ های باد برای راه اندازی کاناپه بادی کمپینگ پمپ های باد دستی و یا پدالی می باشد که با کمک دست و یا پا پمپاژ باد را انجام می دهند . همچنین پمپ های باد دیگری همچون شارژی و فندکی نیز هستند که به ترتیب مدل شارژی با کمک شارژ ذخیره شده در خود کار می کند و دیگری یعنی پمپ باد فندکی با اتصال به جافندکی ماشین و به وسیله باتری ماشین کار می کند . اغلب پمپ های باد دارای ، نازل های متنوع و قابل تغییر هستند که شما می توانید با تغییر نازل ، هر محصول بادی را به مانند کاناپه بادی کمپینگ راه اندازی کنید . پس از راه اندازی از بسته شدن دریچه باد مطمعن شوید . توجه داشته باشید که ممکن است پس از استفاده طولانی بر روی کاناپه بادی ، کمی نیاز باشد که محصول بادی را شارژ و آن را باد کنید که این امر کاملا طبیعی بوده و مشکلی وجود ندارد .

 

توصیه های مهم مراقبت و نگهداری از کاناپه بادی کمپینگ با توجه به اینکه کاناپه بادی کمپینگ برای استفاده در بیرون از خانه و برای مسافرت ها و کمپ های تفریحی طراحی شده است ، بایستی این نکته را در نظر داشته باشید که کاناپه بادی کمپینگ نیاز به مراقبت و نگهداری دارد تا آسیبی نبیند ، زیرا علاوه بر اینکه در بیرون از خانه از آن استفاده می شود ، دارای طراحی بادی بوده که در برابر آسیب ها بی دفاع است ، از مهم ترین نکات این است که در هنگام استفاده از زیرانداز استفاده کنید و کاناپه بادی کمپینگ را بر روی آن قرار دهید ، چرا که سنگ ریزه ها و هر شئ نوک تیز و هر چند کوچک نیز می تواند به بدنه و کف کاناپه بادی کمپینگ آسیب وارد کند . همچنین میزان باد کاناپه بادی کمپینگ را نباید بسیار زیاد و یا بسیار کم در نظر گرفت ، بر روی کاناپه بادی نپرید زیرا پریدن ناگهانی می تواند به کاناپه بادی کمپینگ آسیب وارد کند . در برخی موارد ممکن است لباس هایی که دارای دکمه های آهنی یا سگک هستند نیز می تواند منجر به آسیب دیدگی شود . تعمیرات کاناپه بادی کمیپنگ با وجود آسیب پذیری که کاناپه بادی کمپینگ دارند ، شما می توانید آن را تعمیر کرده و مجددا استفاده کنید ، این تعمیر پذیری محصولات بادی همچون کاناپه بادی کمپینگ می تواند یکی از بزرگترین مزایایی باشد که دارند ، چرا که در صورت بروز مشکل و سوراخ شدن می توانید مشکل را برطرف ساخته و دوباره از محصول خود استفاده کنید . شما می توانید کاناپه بادی کمپینگ را با استفاده از برچسب تعمیراتی مخصوص که توسط شرکت هایی همچون اینتکس طراحی شده اند استفاده کنید و محصول را به بهترین شکل تعمیر کنید . این برچسب ها عمدتا همجنس با بدنه بوده و با استفاده از چسب مایع به بدنه چسبیده و می تواند مانع از خروج باد بشود . در کنار بسیاری از محصولات بادی اصل و اورجینال ، این برچسب ها وجود دارند ولی شما می توانید آن را حتی به صورت مجزا از فروشگاه تهران اینتکس تهیه و از آن استفاده کنید .

 

همچنین شما می توانید برای تعمیرات بهتر و تخصصی تر ، محصول بادی خود را برای تعمیرات تحویل فروشگاه تهران اینتکس بدهید ، زیرا فروشگاه تهران اینتکس خدمات پس از فروش تعمیرات را برای کاناپه بادی کمپینگ و سایر محصولات بادی فراهم نموده است که می توانید از این خدمات بسیار عالی بهره مند بشوید . شما می توانید به صورت حضوری و یا به وسیله پست ، محصول خود را به فروشگاه ارسال کنید . توجه داشته باشید که تعمیرات انجام شده توسط فروشگاه تخصصی تر و بسیار بهتر است . در مقالات موجود در وبسایت فروشگاه تهران اینتکس نحوه تعمیرات محصولات بادی آموزش داده شده است .